Puck Türkçe

Konular
1,092
Daha fazla  
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Açıklama: Jailbreak gitmesini önleyin.. kırılma anını durdurun..
Mevcut Sürüm: 2.0.3
Uyumluluk: iOS 13 ve 14.7
Düzenleyen: @DeliTurK
Çeviri: @OkkoOkan

Repo:

568EFB0D-F088-4C4D-B12E-DC14A48C0B74.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mevcut Sürüm: 1.1.4 repoda güncel edilmiştir..

şu sıralar genellikle untethered jailbreak kullanıldığı için, telefonun şarjı bittiğinde jailbreak’ın gitmemesini sağlıyor. bi nevi telefonu belirli bir şarj yüzdesinde uykuya alıyor ki tamamen kapanmasın :)

bu tweak ios 12 ye uyumlu değil,
alternativ yada ios12 de çalışacak varmı?
saygılar

M

merhaba,
Özür dilerim ama ben anlamadım bu tweak ne işe yaradığını.

şars bittiginde. azx kaldığı an. jailbreak pasif olmsması için. belirrli yüzdeye . getirirseniz. otomatik. ekranı kapatıyuor.. böylelikle jailbreak gitmemesini saglıyorsunuz.

Mevcut Sürüm: 1.1.5 repomuzda güncel edildi .

Son düzenleme:
şu sıralar genellikle untethered jailbreak kullanıldığı için, telefonun şarjı bittiğinde jailbreak’ın gitmemesini sağlıyor. bi nevi telefonu belirli bir şarj yüzdesinde uykuya alıyor ki tamamen kapanmasın :)
hocam şu an kullanılan jailbreakler untethered değil semi-untethered. Eğer untethered kullansaydık cihaz reboot ettiği zaman jailbreak gitmezdi ve herhangi bir çakışma durumunda sıkıntı olabilirdi. (bilgi amaçlı)

hocam şu an kullanılan jailbreakler untethered değil semi-untethered. Eğer untethered kullansaydık cihaz reboot ettiği zaman jailbreak gitmezdi ve herhangi bir çakışma durumunda sıkıntı olabilirdi. (bilgi amaçlı)
teşekkürler

Geri