iPA Reports+ Premium iPA

Ozgrmrt69

Apple Sever
Konular
0

Burak234

Apple Sever
Konular
1

Swealy

Üye
Apple Sever
Konular
17
Hocam ellerinize sağlık. Hocam sakın yanlış anlamayın beni, daha önce böyle bir olay başıma geldiği için soruyorum, yabancı bir içeriği yok değil mi? Hesabın çalınma durumu sözkonusu mudur kullandıktan sonra şifremizi değiştirelim mi yoksa sıkıntısız bir şekilde kullanabilir miyiz? Lütfen yanlış anlamayın beni dediğim gibi daha önce başıma böyle bir durum geldiği için soruyorum, kesinlikle güvensizlikten değil öyle düşünüyor olsam hiç indirmez kurmaz etmezdim o yüzden yanlış anlamayın lütfen. 🥺🙏🏻

1cihans

Co Admin
Yönetici
Premium üye
Apple Expert
Elit Üye
Konular
64
Hocam ellerinize sağlık. Hocam sakın yanlış anlamayın beni, daha önce böyle bir olay başıma geldiği için soruyorum, yabancı bir içeriği yok değil mi? Hesabın çalınma durumu sözkonusu mudur kullandıktan sonra şifremizi değiştirelim mi yoksa sıkıntısız bir şekilde kullanabilir miyiz? Lütfen yanlış anlamayın beni dediğim gibi daha önce başıma böyle bir durum geldiği için soruyorum, kesinlikle güvensizlikten değil öyle düşünüyor olsam hiç indirmez kurmaz etmezdim o yüzden yanlış anlamayın lütfen. 🥺🙏🏻
Bu uygulama çok uzun süredir var ve çoğu kişi kullanıyor, senelerdir hiçbir sorun görmedim

Star28

Apple Sever
Konular
0

Nabe72

Apple Sever
Konular
4
Teşekkürler reis ilk yaptım girdi sonra uygulama sürekli İnsta k adı şifre istedi girdikçe bu sefer İnstgram güvenlik nedeniyle kitliyordu kendini nede ne olabilir

Orkunsalih

Apple Sever
Konular
0

Orkunsalih

Apple Sever
Konular
0

Ahmo888

Apple Sever
OS
iOS