Ruhlar Bölgesi" Serisinin Altıncı Filmi Duyuruldu

Adım
Serkan
Cihaz
İPhone 8
Katılım
17 Ocak 2020
Konular
38
Mesajlar
118
Çözümler
1
Tepkime puanı
55
Puanları
1,534
Konum
İstanbul
1716592606226.png

Henüz resmi adı belli olmayan yeni Insidious film 2025 yazında vizyona girecek.


"Insidious" (Ruhlar Bölgesi) serisi yeni bir filmle devam edecek. Screen Gems'in ortak yapımcılığını üstlendiği, Blumhouse korku filminin bir sonraki bölümünün vizyon tarihi 29 Ağustos 2025 olarak belirledi.

Serinin Patrick Wilson ve Leigh Whannell gibi yıldızlarının gelecek filmde rol alıp almayacağı da dahil olmak üzere projeyle ilgili daha fazla ayrıntı açıklanmadı. Yeni duyurulan film, ilk kez Mayıs 2023'te Deadline tarafından bildirilen ve başrollerinde Mandy Moore ve Kumail Nanjiani'nin yer alacağı spin-off dizisi "Thread: An Insidious Tale"den bağımsız bir proje.


Film "Ruhlar Bölgesi" serisin altıncı filmi olacak. Serinin beşinci filmi olan ve Patrick Wilson ile Ty Simpkins'in geri döndüğü "Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı" (Insidious: The Red Door) geçtiğimiz yıl vizyona girdi. Wilson ilk kez kamera arkasına geçerek filmin yapımcılığını da üstlenmişti.

16 milyon dolar gibi oldukça küçük bir yapım maliyeti olan film, Amerika gişesinde 82 milyon dolar, dünya çapında ise 189 milyon dolar hasılat elde ederek büyük bir ticari başarıya imza attı.

James Wan'la birlikte başlayan ikonik seri, ilk filmin vizyona girdiği 2010 yılından bu yana, dünya çapında toplamda 730 milyon dolardan fazla hasılat elde etti. Jason Blum'un Blumhouse Productions'ı her bölümün arkasında yer aldı ve çeşitli diğer prodüksiyon şirketleriyle ortak yapımcılık yaptı. Screen Gems, "Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı"ya katıldıktan sonra bu yeni filmle geri dönüyor.

Beyazperde
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst