Satılık iPhone 6S Plus - 64 GB - iOS 13.7

a1b2c3d4

Apple Sever
Konular
2
Merhabalar,
Cihaz gold rose iphone 6S Plus 64 GB modelidir. Ekranda sol alttan düşmeye bağlı çatlak mevcut ama kullanıma etki etmemektedir.
13.3.1 sürümünde iken sorunsuz çalışan ekran döndürme ve pusula 13.7'ye güncellemem sonrası çalışmamaya başladı.
iOS 13.7 de, bir ara jb yapmıştım ama şarj bitince jb gitti, hatta cydia öylece duruyor masaüstünde :)
yanında 5-6 adet kaliteli kılıf (silikon + deri) ve 2-3 adet cam ekran koruyucu vereceğim.
ayrıca cihazla birlikte bir adet pil sağlığı 72 olan apple orijinal batarya ve hiç kullanılmamış sıfır vaziyette paketinde Deji Batarya gönderilecek.
cihazın kutusu kitapçıkları duruyor ama fatura maalesef mevcut değil.
istenilen fiyat 1750 TL'dir. cihaza ait resimler kısa sürede eklenecektir.
herkese iyi forumlar iyi alışverişler dilerim.

sfa23

Apple Sever
Konular
13
Cok istiyorsun hicam. Tamamen sorunsuz hali bile 1.750'ye satiliyor cogu telefoncuda. Kaldi ki ekran catlak, pil bitmis, cok onemli ozelliklerden olan ekran dondurme de calismiyor. Pusula ise haritadan ne yone donecegimi gormek icin sık sık kullanıyorum. Hayati ozellikler eksik fiyati bence gozden gecirmelisin

KS
KS

a1b2c3d4

Apple Sever
Konular
2
tamam. gozden geciririm.

ahmedum

Apple Sever
Konular
0
Merhabalar,
Cihaz gold rose iphone 6S Plus 64 GB modelidir. Ekranda sol alttan düşmeye bağlı çatlak mevcut ama kullanıma etki etmemektedir.
13.3.1 sürümünde iken sorunsuz çalışan ekran döndürme ve pusula 13.7'ye güncellemem sonrası çalışmamaya başladı.
iOS 13.7 de, bir ara jb yapmıştım ama şarj bitince jb gitti, hatta cydia öylece duruyor masaüstünde :)
yanında 5-6 adet kaliteli kılıf (silikon + deri) ve 2-3 adet cam ekran koruyucu vereceğim.
ayrıca cihazla birlikte bir adet pil sağlığı 72 olan apple orijinal batarya ve hiç kullanılmamış sıfır vaziyette paketinde Deji Batarya gönderilecek.
cihazın kutusu kitapçıkları duruyor ama fatura maalesef mevcut değil.
istenilen fiyat 1750 TL'dir. cihaza ait resimler kısa sürede eklenecektir.
herkese iyi forumlar iyi alışverişler dilerim.
selamun aleykum cihaz satıldı mı acaba ?

Geri