Sayfamızda Değişim devam edecek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DeliTurK

Administrator
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,192
30.06.2018 tarihinden bu yana tek amacımız yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmek oldu. VE Bilgi paylaşımı çıkar gözetmeden devam etttik
Geçen zaman içerisinde zaman zaman forum giderlerini karşılamak için farklı yollara başvurduk.
Kendimden ve maddi imkanlarımızdan bir şeyler arttırarak buraya kattım,
Bundan sonra da böyle olacağından emin olabilirsiniz.

Bugüne kadar emekleri ile bizleri yalnız bırakmayan,
Bizlere elinden geldiğince, imkanları dahilinde yardımcı olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

forum yazılımında yeniyiz.
Bazı eksiklerimiz ve gözümüzden kaçan şeyler olabilir.
Geri bildirimlerinizle, burayı sizin istediğiniz gibi bir yer haline getirmeye çalışacağız. tabiki yeni bölümler içerikler

Trappledestek sayfasını Xenforo yazılımı sıfırdan kurduk. hiç bir şey bilmeden...
ve Türkiyenin en iyi jailbreak sayfası için elimden geleni yapacağım...

Varlığınız ve katkılarınız için teşekkürler.
İyi forumlar.

Son düzenleme:

Rain

Apple Sever
Konular
0
Merhaba, foruma yeni katıldım. Öncelikle hayırlı olmasını diliyorum. Jailbreak formu diyorsunuz ama jailbreak dışı paylaşımların daha fazla olduğunu görüyorum. xenForo ile yakından ilgilenen biriyim ve şunu söylemek istiyorum, xenForo 2.1 sürümü ile bir çok eklenti ve yapılandırma gibi zahmetli işleri saf dışı bıraktı.

İdeal bir tema ve ihtiyaç duyulan eklentilerin yeterli olması lazım. Tabi konuya fazla hakim olmadığınızı belirtmişsiniz fakat Ücretli veya Ücretsiz yardım sunan bir çok xenForo destek sitesi mevcut. Çok fazla zahmetli bir Script değil eskisi kadar. Script güncellenmesi bile artık panelden yapılıyor.

Söylediklerim yanlış anlaşılmasın sadece fikirlerimi beyan etmek istedim. Umarım forum biz kullanıcılar için daha işlevsel hale gelir bizde daha keyifli vakit geçiririz.

Sağlıcakla kalın....

KS
KS

DeliTurK

Administrator
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,192

Fikir ve düşünceleriniz için teşekkür ederim. Evet içerik repo Tweak ve iPhone içeriği çok yoğunluk vermek istıyoruz ne çıkarsa güncel tutmaya beraber en iyisini yapmaya güncel içerik ile sayfamızı Zenginleştirmeye çalışıyoruz. Evet android içeriklerede yer veriyoruz İstekler üzerine. Ama genel jailbreak üzerine tutmaya çalışıyoruz .. Xenforo yeniyim fakat bu işte anlayan ekip var ve tasarım hazır 2.1 ile bazı sıkıntılar meydana geldi uyumsuzluklar yüzünden TEMA’yı pasif ettik kısa zamanda sayfamıza hazır hale getirip aktif edeceğiz inşallah ben Teşekkür ederim düşüncen için
Saygılarımla

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konular
11
Şu ana kadar gördüğüm en iyi jailbreak sitesi elinize emeğinize sağlık

Baskan

Apple Sever
Konular
5
Bu güne kadar sorduğum sıkıntıya düştüğüm konularda ister gündüz ister gece ayırt etmeden yardımcı oldunuz. Tekrar tekrar emekleriniz için teşekkür ederim.

İyi ki bu aile ile tanışmışım

Allah utandırmasın.

kemalak

Elit Üye
Apple Sever
Adım
Mertcan
Meslek
Market
Cihaz
iphone 11
Konular
31
Çok beğendiğim bir sayfa burda ilgi alaka ve destek çok iyi. Telden bile arayıp çok büyük sorunlarda konuşarak görüntülü destek bile vermişlerdi jailbreak kurtarmıştı telimin @DeliTurK usta sağolsun diğer sitelerde öyle değil devam edin arkadaşlar ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…