Snapchat Soru Cevap Bölümü

Therzr

Apple Sever
Konular
5
Daha fazla  
Snapchat kullanırken telefonda sanki ağır bir oyun oynuyor gibi ısınıyor ve şarj çok fazla gidyor neredeyse 1 saatlil snapchat kullanımında telefonun şarjı 100 ilen 45 50 seviyelerine düşüyor ve bu durum çok sinir bozucu ve ısındığın için ele alınabilcek durama gelmiyor telefonun bunun bir çözümü varmı yada bende başka böyle kullanan
İos sürümüm:11.0
Telefonum:6s plus
Yardımlarını bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Normalden snapchate girdiğim zaman bi problem yok fakat herhangi bir ipa dosyası kurup snapchate girmeye çalıştığımda böyle bir hata alıyorum

IMG_1330.png

.tamam demeden boşluğa tıkladığınızda yazı gitmiyormu.

Snapchat ipa giriş yapılmıyor bunun çözümünü bilen var mı ? Tekrarlanan başarısız denemeler nedeniyle geçici olarak kısıtlandı sorunu. 2 aydır düzelmesini bekliyorum ama düzeleceği yok

Snapchat ipa giriş yapılmıyor bunun çözümünü bilen var mı ? Tekrarlanan başarısız denemeler nedeniyle geçici olarak kısıtlandı sorunu. 2 aydır düzelmesini bekliyorum ama düzeleceği yok
jailbreakli cihazlarda giriş ettirmeyen yazılım olduğu içn bazı uygulamalar giriş yaptırmaz.. normal cihaz ise. bu resimde hrhangi bir yere bastığınızda yazı gitmiyormu? sadece uyarı diyebiliyorum

bunun üzerine liberty lite. yada FlyjbX GİBİ TWEAK gerektirir.. jailbreak var ise.
Choicy adlı tweak ile, Disable tweak injection seçerek Snapchat için tweak’leri devre dışı bırakarak çözebilirsiniz.
baska bir hesap ile test edin yine o yazı gelecekmi

jailbrek yok ise herhangi bir yere parmagınızı dokunduğunuzda gidiyormu ?

Yeni Mesajlar

Geri