Spotify Alternatifi Uygulama

Swealy

Apple Sever
Konular
21
Sürüm
14.6
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar merhaba. Spotify premium ödemek istemiyorum artık iyice uçtu fiyatları ve İOS 14 için de henüz çıkmış bir Spotify Premium tweak ya da İPA yok. Spotify alternatifi kullanabileceğim bir uygulama var mıdır acaba müzik dinlemek için? Paketçilik yapıyorum, kulaklığım bağlı kulağımda oluyor fakat telefona ikidebir bakıp şarkı değiştirmek sıkıntı oluyor. Spotify playlistlerim de yalan olunca farklı bir program bir İPA var mıdır acaba? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Damla

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,100
Arkadaşlar merhaba. Spotify premium ödemek istemiyorum artık iyice uçtu fiyatları ve İOS 14 için de henüz çıkmış bir Spotify Premium tweak ya da İPA yok. Spotify alternatifi kullanabileceğim bir uygulama var mıdır acaba müzik dinlemek için? Paketçilik yapıyorum, kulaklığım bağlı kulağımda oluyor fakat telefona ikidebir bakıp şarkı değiştirmek sıkıntı oluyor. Spotify playlistlerim de yalan olunca farklı bir program bir İPA var mıdır acaba? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Bu konuda çözüm vardı deneyin spotif preniım

Başka iOS 14 için zor gibi görülüyor YouTube müzik var birde ipa deneyin

Oyla:
KS
KS

Swealy

Apple Sever
Konular
21
Bu konuda çözüm vardı deneyin spotif preniım

Başka iOS 14 için zor gibi görülüyor YouTube müzik var birde ipa deneyin
Hocam Spotify dışında müzik dinlemek için Spotify gibi bir uygulama yok mu ki başka?

Oyla:
Geri