Taurine Jailbreak - iOS 14.0-14.3

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,158
1617343346979.png

CoolStar ve Odyssey jailbreak ekibi nihayet iOS 14 - iOS 14.3 çalıştıran tüm iPhone ve iPad'ler için Taurine jailbreak'i yayınladı.
Odyssey Ekibi, iOS 14 - iOS 14.3 çalıştıran tüm cihazlar için Taurine jailbreakinin yayınlandığını duyurdu. Buna iPhone, iPad ve iPod touch dahildir.
Taurin'i diğer jailbreak'lerden farklı kılan nedir?
● Hızlı. Çok hızlı.
Taurine, mümkün olan en iyi jailbreak deneyimini sağlamak için libhooker ve kapsamlı testlerin kullanıldığı hızlı, süper güçlü bir deneyimdir.

● Açıklığa giden bir yol.
Taurin gelecekte açık kaynaklı olacak (bazı istisnalar dışında), başkalarının da bir jailbreak olması gerektiği gibi ondan öğrenmesine ve üzerine inşa etmesine izin verecek.

● Uzman kullanıcılar hoş geldiniz.
Taurine, topluluk katkıları ve uyumluluk göz önünde bulundurularak sıfırdan tasarlanan açık kaynaklı Procursus önyükleme ile birlikte gelir ve güçlü paketlerle cihazınıza masaüstü sınıfı işlevsellik getirir.

Kurulum
Ipa
dosyasını indirin ve bir imzalama programı ile cihaza yükleyin.
Kullanabileceğiniz bazı imzalama programları aşağıda listelendİ

UNC0VER'DEN TAŞIMA
Cihazınız unc0ver ile zaten jailbreak yapılmışsa, önce onu yeniden başlatmanız ve ardından RootFS'yi geri yüklemeniz gerekir (bazı kullanıcılar, unc0ver yerine Taurine'den geri yüklemeyi çalıştırmanızı önerir). Daha sonra Taurine ile normal şekilde jailbreak yapabileceksiniz. Bu verileri kaybedeceğiniz için, RootFS geri yüklemesini gerçekleştirmeden önce kaynaklarınızı ve yüklediğiniz paketleri not etmeye dikkat edin. Taurine ile jailbreak yapıldıktan sonra bunları manuel olarak yeniden kurmak gerekli olacaktır.
1617343757899.png

Resmi Site:

zeytah

Üye
Apple Sever
Konular
4
Deneyen kullanan var mı acaba ??

SonixBy

Apple Sever
Konular
1
Taurine jb yükledikten sonra, cydia installer yüklemeyi gerek varmı.?

yankibey

Apple Sever
Konular
2
Bilgilendirme için teşekkürler

blackrain054

Apple Sever
Konular
0
Ekli dosyayı görüntüle 12309

CoolStar ve Odyssey jailbreak ekibi nihayet iOS 14 - iOS 14.3 çalıştıran tüm iPhone ve iPad'ler için Taurine jailbreak'i yayınladı.
Odyssey Ekibi, iOS 14 - iOS 14.3 çalıştıran tüm cihazlar için Taurine jailbreakinin yayınlandığını duyurdu. Buna iPhone, iPad ve iPod touch dahildir.
Taurin'i diğer jailbreak'lerden farklı kılan nedir?
● Hızlı. Çok hızlı.
Taurine, mümkün olan en iyi jailbreak deneyimini sağlamak için libhooker ve kapsamlı testlerin kullanıldığı hızlı, süper güçlü bir deneyimdir.

● Açıklığa giden bir yol.
Taurin gelecekte açık kaynaklı olacak (bazı istisnalar dışında), başkalarının da bir jailbreak olması gerektiği gibi ondan öğrenmesine ve üzerine inşa etmesine izin verecek.

● Uzman kullanıcılar hoş geldiniz.
Taurine, topluluk katkıları ve uyumluluk göz önünde bulundurularak sıfırdan tasarlanan açık kaynaklı Procursus önyükleme ile birlikte gelir ve güçlü paketlerle cihazınıza masaüstü sınıfı işlevsellik getirir.

Kurulum
Ipa
dosyasını indirin ve bir imzalama programı ile cihaza yükleyin.
Kullanabileceğiniz bazı imzalama programları aşağıda listelendİ

UNC0VER'DEN TAŞIMA
Cihazınız unc0ver ile zaten jailbreak yapılmışsa, önce onu yeniden başlatmanız ve ardından RootFS'yi geri yüklemeniz gerekir (bazı kullanıcılar, unc0ver yerine Taurine'den geri yüklemeyi çalıştırmanızı önerir). Daha sonra Taurine ile normal şekilde jailbreak yapabileceksiniz. Bu verileri kaybedeceğiniz için, RootFS geri yüklemesini gerçekleştirmeden önce kaynaklarınızı ve yüklediğiniz paketleri not etmeye dikkat edin. Taurine ile jailbreak yapıldıktan sonra bunları manuel olarak yeniden kurmak gerekli olacaktır.
Ekli dosyayı görüntüle 12310

Resmi Site:
İyi günler, sideloadly ile imzalayıp kurdum, fakat unc0ver dışında jb kullanmadım ios 13ten beri. Taurine'i de reprovision ile arada sırada imzalamak gerekiyor mu? Nedense kimse bahsetmiyor bundan :D
Düzeltme: Evet gerekiyormuş, benim gibi bilmeyenler için ReProvision Reborn indirip yapabilirler. Eğer ki maksimum sertifika sayısına ulaşıldı hatası alırsanız, yine aynı uygulama içinden manage certificate-revoke all certificate diyerek düzeltebilirsiniz.

Son düzenleme:

Sahasararam

Apple Sever
Konular
0
Peki crackli tweakler orada da var mı? CyDown da var mı mesela?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

d4rkhopes

Apple Sever
Konular
3

zeytah

Üye
Apple Sever
Konular
4
Peki crackli tweakler orada da var mı? CyDown da var mı mesela?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben denedim ama çalıştıramadım crackli uygulamaları o yüzden tekrar unc0vere döndüm

Geri