Teşekkürler DeliTurK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baylaf42

Üye
Apple Sever
Konular
13
@DeliTurK
Abicim çok teşekkür ederim başta size sabah tan Akşama kadar yardımcı oldunuz aradım mesaj attım anında cevap verdiniz sayen de jailbraek e tekrar kavuştum böyle bi grupta olduğum için çok mutluyum size ayrı ayrı çok teşekkür ederim.
Çoğu grupta akşama kadar yardımcı olmayı bırakın sorularımıza cevap bile alamıyoruz..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,158
@DeliTurK
Abicim çok teşekkür ederim başta size sabah tan Akşama kadar yardımcı oldunuz aradım mesaj attım anında cevap verdiniz sayen de jailbraek e tekrar kavuştum böyle bi grupta olduğum için çok mutluyum size ayrı ayrı çok teşekkür ederim.
Çoğu grupta akşama kadar yardımcı olmayı bırakın sorularımıza cevap bile alamıyoruz..

Rica ederim .bizim işimiz bu.. herzaman yardımcı olmak .. karşılık beklemeden.. ben bu işi karşılık beklemek için yapmıyorum.. sevdigimiz için yapıyoruz.. bilgi paylaştıkça çoğalır.. saygılarımla..

baylaf42

Üye
Apple Sever
Konular
13
Abicim sizin yaptığınızı kimse yapmaz akşama kadar rahatsız ettim Her seferinde bıkmadan usanmadan yardımcı oldunuz çok çok TEŞEKKÜR EDERİM

Malisyn

Üye
Apple Sever
Konular
32
Rica ederim .bizim işimiz bu.. herzaman yardımcı olmak .. karşılık beklemeden.. ben bu işi karşılık beklemek için yapmıyorum.. sevdigimiz için yapıyoruz.. bilgi paylaştıkça çoğalır.. saygılarımla..

Abim kraldır

beyfendi

Apple Sever
Konular
0
2008 den beri bu sektördeyim bilişim den emekli oldum : ) bazı konulardna dolayı böle yardım sever birini görmedim herşey gönlüne göre versin çok tşk ederim 3 gün boyunca beraber uğraştık cydia yi kaldırmak icin süpersin kalbi güzel insan bu yolundan şaşma tekrar teşekkürler trappledestek

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,158
2008 den beri bu sektördeyim bilişim den emekli oldum : ) bazı konulardna dolayı böle yardım sever birini görmedim herşey gönlüne göre versin çok tşk ederim 3 gün boyunca beraber uğraştık cydia yi kaldırmak icin süpersin kalbi güzel insan bu yolundan şaşma tekrar teşekkürler trappledestek

evet biraz zorlandık.. ettik .. ama doğru şekilde işlemlerle ... hallettik... güle güle kullan :) başım üstüme.. herzaman gece gündsüz 24 saat onlineyim.. seve seve.... yardıım ederim... dikkatli kullanın.... saygılarımla

çetin43

Üye
Apple Sever
Konular
47
@DeliTurK AİBM ON NUMARA ÇOK iyi bir adam.. benim telden bile degil kendi telefonundan görüntü arayıp 1 saat konuşup jailbreak kurtardı.. bir isteğim var dedi.. oda bir teşekkür.. başka bir şeye gerek yok demişti .. güzel yürekli adam ya..

kemalak

Premium üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Adım
Mertcan
Meslek
Market
Cihaz
iphone 11
Konular
30
Teşekkürler hocam telimi hallettin Allah senden razı olsun ? o sabır bende olmaz görüntülü dinledin kendin herşeyi söyleyerek çözdün sabrın için teşekkürler hiç bir şey istemeden büyüksün

ymurat

Apple Sever
Konular
0
Büyük üstad helal olsun kimsenin yapmadıgını yapamayacagını yapıyor devrim başkan

admgnc21

Apple Sever
Konular
4
Adam diye yazılır “DELİ TÜRK” DİYE OKUNUR BEN BUNU ANLADİM ki benim telefonum çökmek üzereyken benden daha fazla telaşlandı kendi sorunu gibiymiş gibi ilgilendi, gösterdiği ilgiden dolayı çok teşekkür ederim

chnyldz

Apple Sever
Konular
0
Allah razı olsun Abim

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cavus28

Üye
Apple Sever
Konular
11
Allah razı olsun hemen yardimimiza yetişiyorsun iyiki varsin

Sercio

Apple Sever
Konular
0
Valla cydia problem çok zor uğraştığın için @DeliTurK iyi ki çözüm bulundu İyi ki varsın Çok çok teşekkür ederim ???

Moderatör tarafında düzenlendi:

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,158
Rica ederim görevim çok sevindim güvenli kullanman dileğiyle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri