Trappledestek repo adresi

orhanerdas

Apple Sever
Arkadaşlar merhaba, ben 15.6 jailbrrak yğkleme işlemini yaptım 8 plus cihazıma. Repo adreslerini eklerken trappledestek reposunda hata alıyorum ve tüm tweakler şuan çıkmıyor sadece 5 adet gözükğyor. Azaba şuan repo adresinde sorun mu var güncellememi beklemeliyim bilgisi olan var mıdır acaba?

Arkadaşlar merhaba, ben 15.6 jailbrrak yğkleme işlemini yaptım 8 plus cihazıma. Repo adreslerini eklerken trappledestek reposunda hata alıyorum ve tüm tweakler şuan çıkmıyor sadece 5 adet gözükğyor. Azaba şuan repo adresinde sorun mu var güncellememi beklemeliyim bilgisi olan var mıdır acaba?
eski 14 gibi degildir. bu yüzden yeni çıkan jailbreak araçlar için yeniden yazılım dosya yazılması gerekiyor bu yüzden .. ilerde tekrar düzenlenecektir..
o yüzden verdigimiz repo listelerine ve tweak listelerine baknız.

çünkü Rotles jailbreak kullanıyorsun o yüzden repoda uyumlu 3,5 tweak var onları görüyorsun rootle uyumlu repoları kur cihazına
Rootles uyumlu repolar

Geri
Üst Alt