Türktelekom uygulaması açılmıyor.

JbWorld

Apple Sever
Konular
66
Sürüm
14.4
Cihaz
İphone 11
Herkese merhaba.iphone 11 14.4 jb kullanıyorum.Türktelekom uygulaması açılmıyor.A-bypass kullanıyorum fakat açılmıyor.Nasıl açılacağı hakkında yardım rica ederim.

VuenX

Apple Sever
Konular
0
telefonu kapatıp jb gittiğinde işi halledip tekrar jb yapmak, shadow flyjb denedim bypass yemedi, çalışan bypass vardır ben uğraşmadım

Oyla:
KS
KS

JbWorld

Apple Sever
Konular
66
telefonu kapatıp jb gittiğinde işi halledip tekrar jb yapmak, shadow flyjb denedim bypass yemedi, çalışan bypass vardır ben uğraşmadım
Bypass'ları deniyorum fakat bu uygulama açılmıyor.bu uygulamaya ihtiyacım var yoksa çok umrumda olmayacak

Oyla:
KS
KS

JbWorld

Apple Sever
Konular
66
Arkadaşlar türktelekom hat kullanıp uygulamasını jb'de açan varsa nasıl açıldığını yazmasını rica edeceğim.bu uygulama benim için önemli,jb'de açılmadığı için jb yapmıyorum.Bilenler yardımcı olsun şütfen

Oyla:
KS
KS

JbWorld

Apple Sever
Konular
66
choicy tweakı denedinmi jailbreak enjeksiyonunu devre dışı bırakmak için uygulamada
Denedim fakat olmuyor.Shadow-KernBypass- A-bypass-choicy-Flyjb denemediğim birşey kalmadı.Bütün uygulamaları bypass'lar sayesinde açabiliyorum fakat sadece Türktelekom uygulamasını açamıyorum.14.4 fugu jb olduğu için untethered jb kullanıyorum,telefonu kapatıp açıyorum jb olmadan deniyorum olmuyor.Farklı bir yöntemi olması lazım diye düşünüyorum.İcleaner pro'dan tüm tweakleri kapatıp deniyorum olmuyor.Birçok uygulama bypass'larla açılıyor hiçbir uygulamada sıkıntı yaşamadım fakat türktelekom uygulamsını aşamıyorum

Oyla:
Geri