Tweak Kaldırdıktan sonra Safe mode atma

sarohan_47.

Apple Sever
Konular
11
Merhaba arkadaşlar ben badiosbad tweak ini kaldırdıktan sonra ha bire safmode attıuor beni tekrar kurdum işe yaramadı ? Nedeni ne olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HasanBasdereli

Sönmüş Ateşin Külüyüm..
Admin
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Apple Sever
Konular
154
Ozaman xenhtml yi kaldırın. filza ile ana dizinde xenhtml olarak aratıp çıkan dosyaları silin.

Daha sonra repomuzdan xenhtml yi tekrar kurun. Yine sorun yaşarsanız haber edin..

mert

Apple Sever
Konular
6
Xenhtml bende de devre dışı sürekli safe mode düşürüyor
Bir diğeri de super recorder tweakı

mert

Apple Sever
Konular
6
Ozaman xenhtml yi kaldırın. filza ile ana dizinde xenhtml olarak aratıp çıkan dosyaları silin.

Daha sonra repomuzdan xenhtml yi tekrar kurun. Yine sorun yaşarsanız haber edin..

Xenhtml yi kullanıyorsa kaldırmasına gerek yok ayarını kapatmasi kafi tweak kullanılıyor

KS
KS

sarohan_47.

Apple Sever
Konular
11
Xenhtml kaldırdım yükledim tekrar safmode aldı sorun onda ama kaç zamandır kullanıyordum sorun olmadı badiosbad kaldırdığımda böle oldu

mert

Apple Sever
Konular
6
Xenhtml kaldırdım yükledim tekrar safmode aldı sorun onda ama kaç zamandır kullanıyordum sorun olmadı badiosbad kaldırdığımda böle oldu

Lock plus pro yüklü ise onu deactive edin

mert

Apple Sever
Konular
6
Bende yok o tweak

O halde bütün tweakları deactive et xenhtml çalışır kalsın eğer safe mode düşmüyorsa sorun başka tweak ile çakışıyor demektir yok yine safe mode düşüyorsa xenhtml yi kaldır dosya uzantılarını sil ve yeniden kur
Eğer xenhtml tek başına çalışırken safe mode düşmüyorsa cihaz sıra ile tweaklarını tek tek kontrol ederek active et ve çakıştığı tweakı bulursun

KS
KS

sarohan_47.

Apple Sever
Konular
11
O halde bütün tweakları deactive et xenhtml çalışır kalsın eğer safe mode düşmüyorsa sorun başka tweak ile çakışıyor demektir yok yine safe mode düşüyorsa xenhtml yi kaldır dosya uzantılarını sil ve yeniden kur
Eğer xenhtml tek başına çalışırken safe mode düşmüyorsa cihaz sıra ile tweaklarını tek tek kontrol ederek active et ve çakıştığı tweakı bulursun

Tmm ustam öyle yapacam

KS
KS

sarohan_47.

Apple Sever
Konular
11
Çakışan tweak bu kaldırım sorun çözüldü
ab6a27dfe28be487c37c1e2e6f958a83.png

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,171
Çakışan tweak bu kaldırım sorun çözüldü
ab6a27dfe28be487c37c1e2e6f958a83.png

iOS 11 Kilit ekranına özel uygulama kısayolları eklemenizi sağlyan tweak ve xenhtml ile kilit ayarları olduğundan çakışma meydana gelmiş olabilir.. jumper gereksiz saten .. benim fikrim..

HasanBasdereli

Sönmüş Ateşin Külüyüm..
Admin
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Apple Sever
Konular
154
@sarohan_47. geçmiş olsun. Her repodan her tweaki kurma. repolardaki deb dosyalarında yanlış girilen 1 harf bile sistemini altüst yetmeye yetebilir. bizim repomuzu ekle mümkün oldukça oradan indir tweaklerini 3 sürümde ve iphone x dahil bütün cihazlarda testlerini yaptıktan sonra yüklüyoruz. tweakleri..

mert

Apple Sever
Konular
6
Bir tweakı kaldırdıktan sonra filza ile tarayıp çıkan uzantıları silin ve çöp kutusunu boşaltın ve tekrar taratın

Mümkün olduğunca güvenirliliğinden emin olmadığınız (uyumluluk, sürüm ve repo gibi) tweakları kurmayın elmada kalma riskini artırır
Ve tweakı kurarken yanında kurulan yardımcı programlar var ise bir ekran görüntüsü alın ve resimlerinizde dursun tweakı kaldırmak istediğinizde onlarıda kaldırın ki sisteminiz bir çöplüğe dönüşüp ağırlaşmasın ve hatalar zincirlemesi oluşmasın
Ve son olarak iki kere düşünüp bir kere yapın.

mert

Apple Sever
Konular
6
@mert hocam son olarak yapılması gereken uyarı alıntı galiba. Zira hayatın her alanında geçerli çok komplike bir uyarı teşekkür ederiz

hocam o yazının nedenini söyleyim
11.1.2 jb yayınlanmasına 2 gün kala ben büyük bir keyif ile coolstar ın uzak durun dediği malum jb yi denedim ve sistem dosyalarını kurcalamaya başladımve elmada kaldım jb den oldum. gittim sinir ile ipx sattım 3 ay cihaz kullanmadım ve gittim tekrar aldım
Acı tecrübe (hatalar zinciri , düşünmeden karar vermek)

Geri