UltraPowerSavingMode Lisans veya Yama

• Konbuyu başlatan Orccus
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 2K

Orccus

Apple Sever
Konular
3
Selamlar,

UltraPowerSavingMode - Packix

Bu tweak'i satın almak istiyorum fakat sadece PayPal seçeceği mevcut.
Yama veya Lisans bulma şansımız varmıdır yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Orccus

Apple Sever
Konular
3
Güç tasarruf modunu özelleştirmeye yarayan bir tweak. CPUTool kullanıyorum fakat hala şarj sorununu çözemedim. Sabah şarjdan aldığım telefon 7:30 Öğleden sonra saat 15,16:00 da bitiyor. Bugün Jailbreak kaplı bir şekilde denedim ve şuanda şarjım %41 belki bir faydası olur diye düşünüyorum bu tweakin.

Murat Demir

Üye
Apple Sever
Konular
0
Bende şarj sorunu çözemedim gereksiz bütün tweakleri kaldırmama rağmen olmadı.

Orccus

Apple Sever
Konular
3
Çözülecek gibi değil su gibi akıyor şarj net bir şekilde %50 fark ediyor. Bir süre Jailbreak olmadan kullanmaya devam edeceğim gibi görünüyor.

gerux

Apple Sever
Konular
0
crack aradım ama bulamadım çok yararlı bir tweak powercuff dan sonra

ToYBaRS

Apple Sever
Konular
8
dejinin yüksek amperli bataryasıyla bi nebze çözdüm ben bu problemi 6s plus kullanıyorum akşama kadar götürüyor şuan en azından

derincrack

Apple Sever
Konular
0
Checkra1n şarj konusunda Unc0ver'a nazaran daha başarılı iPhone X ile bizzat test ettim kesinlikle stabil jb şuan chackra1n ile mümkün

Orccus

Apple Sever
Konular
3
Arkadaşlar Selamlar,

CPUTool ile şarj sorunu çözdüm diyebilirim. İlk başta CPUTool Tweaki manuel ayarlarda kullanıyordum fakat kendi ön tanımlı ayarlarında Normal, A bit Slow, Slow ve Extreme modlar mevcut bu modlardan Slow olan modu kullanmaya başladıktan sonra ve bir kaç ince ayar yardımı ile şuanda sanki JB yok gibi hatta daha iyi şarj performansı elde ettim diyebilirim. İnce ayarlardan kastım blur ayarını kapatma gibi gereksiz görselliklerin tamamını devre dışı bıraktıktım, yani internette rahatlıkla bulabileceğiniz iOS şarj süresini uzatma yöntemlerinide uyguladıktan sonra şarj sorunu tamamen ortadan kalktı.

CPUTool Tweak kesinlikle repomuza eklenmeli diye düşünüyorum.

Diğer destek aldığım Tweak StopCrashingPls.

Son düzenleme:

ezel424

Apple Sever
Konular
0
Arkadaşlar Selamlar,

CPUTool ile şarj sorunu çözdüm diyebilirim. İlk başta CPUTool Tweaki manuel ayarlarda kullanıyordum fakat kendi ön tanımlı ayarlarında Normal, A bit Slow, Slow ve Extreme modlar mevcut bu modlardan Slow olan modu kullanmaya başladıktan sonra ve bir kaç ince ayar yardımı ile şuanda sanki JB yok gibi hatta daha iyi şarj performansı elde ettim diyebilirim. İnce ayarlardan kastım blur ayarını kapatma gibi gereksiz görselliklerin tamamını devre dışı bıraktıktım, yani internette rahatlıkla bulabileceğiniz iOS şarj süresini uzatma yöntemlerinide uyguladıktan sonra şarj sorunu tamamen ortadan kalktı.

CPUTool Tweak kesinlikle repomuza eklenmeli diye düşünüyorum.

Diğer destek aldığım Tweak StopCrashingPls.
bu tweak crack yok mu ya*

Geri