unc0ver ve checkra1n Jailbreak Aracın Aralarında kolay geçiş

Damla

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,090
İLK Başta Checra1n için telefonu kapatıp açıyoruz... Cydia kalıyor arkadaşlar... sonra.. Uncover indirdinizde işlemi gerçekleştirdiginizde. tweakleriniz.. kalacak ve devam edebileceksiniz. arkadaşlar..
A9 - A11 cihazlarında iki Jailbreak aracını kullanma
Unc0ver kullanıcıları Checkra1n Jailbreak kullanmak isterlerse "Cydia Substrate" tekrar yüklenmesi gerekmiyor
NOT: Bu işlem sadece IOS 13.0 - IOS 13.3 sürümlerinde geçerli ve "Unc0ver 4.2.0/4.2.1 üstü olması gerekiyor...

Aralarında kolay geçiş için ve Cydia Substrate'i manuel olarak kurmadan repodan [Unc0ver Destek Paketi] 'ni kurabilirsiniz:
Twitter yapımcı:
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Repo:
Tweak alttakini kurunuz.

8636c6606306907b14e95ead33ed7ac5.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kaanogan

Üye
Apple Sever
Konular
11
13.3.1 e uyumlu değil hala maalesef 😩 restore atmak zorunda kalmıştım o sıradda imzalar kapandı

Kemal Kürşat

Visual Basic Studio Developer
Admin
Yönetici
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
105
Web sitesi
www.trappledestek.com
İLK Başta Checra1n için telefonu kapatıp açıyoruz... Cydia kalıyor arkadaşlar... sonra.. Uncover indirdinizde işlemi gerçekleştirdiginizde. tweakleriniz.. kalacak ve devam edebileceksiniz. arkadaşlar.. soranlar olmuştu...
telefona rest atmak yerine checkra1n den restore system diyerek unc0vere geçiş yapılabilinir.

Jannicez

Üye
Apple Sever
Konular
11
@Kemal Kürşat BAKIMOĞLU abi 4.kez. checkra1n jb yapışım her seferinde en fazla 2 hafta kullandıktan sonra elma da kaldı bu sefer de senin. dediğin gibi restore system yapayım dedim hatta yapmadan önce tweak cleanr ile temizledim ki tweakler sıkıntı çıkarmasın diye sonra restore yaptıgım gibi elma da kaldı daha da açılmıyor şimdi 13.3.1 güncellemek zorunda kaldım daha da checkra1n yapmam heralde çok gereksiz yere o kadar verilerimi kaybettim :(

josepH

Moderatör
Apple Expert
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Cihaz
iPhone 13 pro Max
Konular
460
@Kemal Kürşat BAKIMOĞLU abi 4.kez. checkra1n jb yapışım her seferinde en fazla 2 hafta kullandıktan sonra elma da kaldı bu sefer de senin. dediğin gibi restore system yapayım dedim hatta yapmadan önce tweak cleanr ile temizledim ki tweakler sıkıntı çıkarmasın diye sonra restore yaptıgım gibi elma da kaldı daha da açılmıyor şimdi 13.3.1 güncellemek zorunda kaldım daha da checkra1n yapmam heralde çok gereksiz yere o kadar verilerimi kaybettim :(

ben daha sorunsuz kulanıyorum. yüklediginz repolar fazla olmayacak ve belirli .. repolardan tweak indireceksiniz bağımlılıklar çakışmayacak sorunsuz devam edersiniz.. pil ve performans olarak Checra1n derim..

Reloading_Data

Jailbreaking
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
49
direk uncover'i yükleyin jb butonuna basın tamamdır restore yapmanıza gerek yok.

karnesa

Üye
Apple Sever
Konular
7
arkadaşlar bu uncover ın chakra1n den farkı nedir ? kapatıp açınca jb gidiyormu chakra1n de ki gibi? bide iPhone 6s desteği varmı bu gün bi video izledim YouTube tan desteklediğini söylüyor du ama güvenemedim yabancı olduğundan da doğru düzgün anlayamadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,154
arkadaşlar bu uncover ın chakra1n den farkı nedir ? kapatıp açınca jb gidiyormu chakra1n de ki gibi? bide iPhone 6s desteği varmı bu gün bi video izledim YouTube tan desteklediğini söylüyor du ama güvenemedim yabancı olduğundan da doğru düzgün anlayamadım

6s sürüm nedir İos belirtirseniz söylerim evet her ikisinde kapandığında ister tekrar birinde webden indirmeniz gerek biri PC bağımlı arkadaşım

karnesa

Üye
Apple Sever
Konular
7
6s sürüm nedir İos belirtirseniz söylerim evet her ikisinde kapandığında ister tekrar birinde webden indirmeniz gerek biri PC bağımlı arkadaşım

13.3.1 sürümündeyim , anladığım kadarıyla chakra1n de kurduğumuz cydia daki tweak ler uncover da çalışıyor dimi , peki hangisi daha stabil dir jb konusunda tercihiniz ne olurdu

N.o.r.t.h.w.i.n.D

Üye
Apple Sever
Konular
9
13.3.1 sürümündeyim , anladığım kadarıyla chakra1n de kurduğumuz cydia daki tweak ler uncover da çalışıyor dimi , peki hangisi daha stabil dir jb konusunda tercihiniz ne olurdu

Ben şahsen checkra1n da hiç bir sorun yaşamıyorum unc0ver da kullanmam cihaz ipx 13.3.1. Sende bu sürümdesin yazdığına göre bu sürümde unc0ver yok zaten ama yakında sürüm düşürme konusu açılacak o zaman 13.3 e inip unc0ver da yapabilirsiniz

karnesa

Üye
Apple Sever
Konular
7
Ben şahsen checkra1n da hiç bir sorun yaşamıyorum unc0ver da kullanmam cihaz ipx 13.3.1. Sende bu sürümdesin yazdığına göre bu sürümde unc0ver yok zaten ama yakında sürüm düşürme konusu açılacak o zaman 13.3 e inip unc0ver da yapabilirsiniz

ben 13.3 ün sürümünü kaydetmedim ama ne diyorlar ona shsh kaydı gibi bişey di sürüm düşürme sadece o kaydı alanlara mı mahsus yoksa herkes istediği sürümü yükleyebilecekmi

karnesa

Üye
Apple Sever
Konular
7

bu arada bende chakra1n kullanıyorum ama telefon bazen şarj bitip kapıyor sonra tekrar yüklediğimde cydia da sıkıntı çıkıyor du zaten o yüzden sordum[emoji23]

N.o.r.t.h.w.i.n.D

Üye
Apple Sever
Konular
9
bu arada bende chakra1n kullanıyorum ama telefon bazen şarj bitip kapıyor sonra tekrar yüklediğimde cydia da sıkıntı çıkıyor du zaten o yüzden sordum[emoji23]

Evet nasılsa bazıları sorunlu oluyor sorunsuz olanlarda ise çok stabil. Sürüm düşürme shsh siz olacak diye duydum bakacağız ilerleyen günlerde konusuda gelecektir zaten yakında iki cihaz 13.3 e geçilmiştir başarılı bir şekilde :) Takipte kalın

karnesa

Üye
Apple Sever
Konular
7
Evet nasılsa bazıları sorunlu oluyor sorunsuz olanlarda ise çok stabil. Sürüm düşürme shsh siz olacak diye duydum bakacağız ilerleyen günlerde konusuda gelecektir zaten yakında iki cihaz 13.3 e geçilmiştir başarılı bir şekilde :) Takipte kalın

eğer kayıtsız kuyutsuz istediğin sürüme güncelleme yapılabiliyosa varya mükemmel olur ben Android de çok rahat yapardım root recovery ile ama ios resmen elimizi kolumuzu bağlamış tam bir diktatör ya [emoji23]

Baskan

Üye
Apple Sever
Konular
5
Söylendiği gibi yaptım geçiş başarılı teşekkür ederim emeğine sağlık
İphone 8 plus
13.2.2

dost

Apple Sever
Konular
6
İphone 6s 12.4 sürmünü kullanıyorum bunu 13.3 nasıl yapabilirim ? Telefon sıfırlanmadan uncover jailbreak yüklü

DeliTurK

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,154
İphone 6s 12.4 sürmünü kullanıyorum bunu 13.3 nasıl yapabilirim ? Telefon sıfırlanmadan uncover jailbreak yüklü

Maalesef 13.3 kapandı yapamazsınız 13.3.1 açık onlada Cheackra1n edebilirsiniz

Geri