Volume Amplifier

JbWorld

Apple Sever
Konular
66
Arkadaşlar volume amplifier ios 14.2 alternatifi varmı?

Kaanogan

Apple Sever
Konular
11
Rez ve rez almak, rezervasyon ya da rezerve kelimelerinin kısaltması olarak kullanılır. Forumlarda ve diğer platformlarda bunu yazan insanlar sonradan gelecek yorumların bildirimlerini almak için yer ayırttıklarını bu şekilde belirtirler.
Bu hangi dil? Rez diyince bumu anlaşılıyor?forumda farklı bir dilmi kullanılıyor?Hangi dilse bende öğrenmeye çalışıyım

Oyla:
KS
KS

JbWorld

Apple Sever
Konular
66
Bu forumda ben jailbreak hakkında bir tweak alternatifi sordum.Kullandığın dili öğrenmek değil amacım ve bu forumdaki herkesin bu dili bu kelimeleri bilme zorunluluğu yok.Şu an "rez" kelimesini değil yardım istediğim konunun bilen kişiler tarafından cevaplanmasını istedim.Adı üstünde zaten yardım istediğim konunun başlığı "yardım&soru cevap" doğrumu?bunun bu kadar uzamaması gerekiyor.Forum dilini öğrenmek isteseydim arama motoruna "forumlarda kullanılan diller"diye arama yaptırırdım.Ayrıca ben bir restaurant"ın sitesine girip REZ yaptırmıyorum şu an.Sorduğum sorunun cevabını bilmiyorsan "bilmiyorum" yazabilirdin yada cevap bile yazmazdın.Gerçi bilmiyorum yerine "I don't no" yazabilirdin.Ben bunu çeviriden bakardım.Her gün forumlarda gezen biri değilim.Jailbrek için sadece bilmediğim+kafama takılan bişey olduğunda sormak ve yardım almak için girip soruyorum.Açıklamalarım yeterlidir umarım.

Oyla:

Kaanogan

Apple Sever
Konular
11
Yav kardeşim ne diyorsun ? Ne tartışıyorsun? Rez dedik git öğren neymiş varsa benimde haberim olsun yani boş yapma

Oyla:
KS
KS

JbWorld

Apple Sever
Konular
66
Yav kardeşim ne diyorsun ? Ne tartışıyorsun? Rez dedik git öğren neymiş varsa benimde haberim olsun yani boş yapma
Ben senin kardeşin falan değilim.Boş yapma falan diye konuşma.Sen kimsin hayırdır?bu forumun sahibimisin?

Oyla:
KS
KS

JbWorld

Apple Sever
Konular
66
Forumda gezmiyorsan gezme bye kimse zorla tutmuyor seni
Sen kendi işine bak istediğim forumda istediğim şekilde gezerim.Burda beni kimse zorla tutamaz.Hele sen hiç tutamazsın.Üslubunu düzelt.Bu kadar insan var burda ben buraya çok kez soru sordum.Senin gibi bir üslupta görmedim.Forum sahibimisin?Gerçi shibi olsanda hiç bişey yapamazsın.Soru soran insana böyle davranma.insanın bir sabrı var.Atarlı konuşmak asıl boş konuşmaktır.Sanki zorla yardım etmiş gibi bide gider yapıyosun.Burdayım bundan sonra.Bu kadar atarlandığına göre forum sahibinide şikayet edersin beni şimdi.Sen işine bak KARDEŞİM....

Oyla:

nihat1551

Apple Sever
Konular
7
Rez. Yazanların hepsine bu yazışmalar düşmüştür. Aslında amaçta o idi. Bu konuya Herhangi bir cevapta, konuya yazılan çözüme ya da yoruma bakmak. Yalnız sorduğunuz sorunun çözümü konusunda bir çözüm gelmedi.
.....
Ben de sorduğunuz volume amplifier tweak’i ios 7 de kullanıyordum. eski crack yapılmış versiyonu da ios ios 7 den sonra çalıştıramadım. Twitterdan falan da takip ettim malesef halen yok.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oyla:
KS
KS

JbWorld

Apple Sever
Konular
66

Oyla:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…