whatsapp sorun

memet47

Apple Sever
Konular
17
arkadaşlar whatsapa giriyorum sıkıntı yok çalışıyor ama klavye ye yazmak icin dokunduğum an uygulamadan atıyor beni herhangi bi tweak yüklemedim sadece whatsap i guncelledim böyle oldu varmi bilgi sahibi olan

arkadaşlar whatsapa giriyorum sıkıntı yok çalışıyor ama klavye ye yazmak icin dokunduğum an uygulamadan atıyor beni herhangi bi tweak yüklemedim sadece whatsap i guncelledim böyle oldu varmi bilgi sahibi olan

Kardeşim bende yaşadım watusi yüklüyse güncelle ve orjinal repodan kullan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oyla:

Mutlaka bir tweak ile çakışıyordur.i cleaner varsa tüm tweakleri devre dışı bırak sonra tek tek çalıştır hangisinde sorun çıkarırsa o tweaki silersin.

Oyla:
Mutlaka bir tweak ile çakışıyordur.i cleaner varsa tüm tweakleri devre dışı bırak sonra tek tek çalıştır hangisinde sorun çıkarırsa o tweaki silersin.

icleaner yüklü nerden devre dişi bırakıyoruz ve her açtığımız veya kapattığımız uygulama icin respring gerekiyor mu

Oyla:
icleaner yüklü nerden devre dişi bırakıyoruz ve her açtığımız veya kapattığımız uygulama icin respring gerekiyor mu

Evet gerekiyor.ı cleaner gir alttaki + ya bas orda cydia Substrate eklentileri var ordan önce tümü deyip uygula de respringden sonra aynı şekilde tek tek yada ikişer ikişer devreye al kontrol et.

Oyla:
arkadaşlar icleaner ile tüm tweakleri devre dişi bıraktım suan çalışan tweak yok ama sorun hala devam ediyo sasırdım valla

Oyla:
Geri