AnyMP4 iOS Cleaner

AnyMP4 iOS Cleaner 1.0.30

indirmek için izniniz yok
Mac için AnyMP4 iOS Cleaner, gereksiz dosyaları temizlemenize, cihazınızı hızlandırmak için daha fazla alan açmanıza, uygulamaları kaldırmanıza, büyük dosyaları silmenize, iPhone fotoğraflarını sıkıştırmanıza ve dışa aktarmanıza vb. yardımcı olabilecek basit ve profesyonel bir yazılımdır.

Özellikleri

  • iPhone/iPad/iPod Touch’ınızda daha fazla yer açın. Mac için AnyMP4 iOS Temizleyici, iOS cihazınızdaki verileri tamamen silebilir. Bununla birlikte, gereksiz dosyalar, geçici dosyalar, uygulama önbellek dosyaları, çerezler, kullanılmayan uygulamalar vb. dahil olmak üzere istenmeyen verileri iPhone/iPad/iPod Touch cihazınızdan kolayca ve hızlı bir şekilde silebilir veya temizleyebilirsiniz. Böylece daha fazla belleğe sahip olabilirsiniz. uygulamaları yürütmek, internette gezinmek ve ağır oyunlar oynamak için alan. Bu iOS bellek optimize ediciyle daha iyi iOS performansının keyfini çıkarabilirsiniz.
  • İstediğiniz gibi farklı silme seviyelerini seçin. Mac için bu AnyMP4 iOS Temizleyici üç farklı silme seviyesi sunar. iOS cihazlarını sattığınızda veya başka birine hediye verdiğinizde verilerinizin sızmasını önler. Bununla fotoğraflar, büyük dosyalar, kişiler, çağrı geçmişi, notlar, takvimler, uygulamalar gibi özel verileri tamamen siler ve düşük, orta ve yüksek silme seviyesini seçerek gizliliğinizi korursunuz. Silme isteğinize ve durumunuza göre seviyeyi seçebilirsiniz. Sildiğiniz veriler kalıcı olarak silinecektir.
  • Ek fonksyonlar. AnyMP4 iOS Cleaner for Mac, verileri silmenin yanı sıra, yer açmak için değerli fotoğraflarınızı silmek istemediğinizde orijinal fotoğrafları Mac’e yedekleme konusunda da size bir iyilik yapabilir. Dahası, HEIC/JPG/PNG fotoğraflarını sıkıştırabilir ve sıkıştırılmış fotoğrafları Mac’inize kaydedebilirsiniz.
Uyumluluk: OS X 10.10 veya üzeri
Yazar
Albert_Wesker
İndirilme
3
Görüntüleme
66
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme
Geri
Üst