11000 TL Sistem önerisi

Konular
48
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda bir bilgisayar almayı düşünüyorum, işlemcisi de çok kötü olmamalı.

Önerdiğim bu bilgisayar ile piyasadaki tüm oyunları oynayabilir ve hatta Ray Tracing teknolojisinin tadını çıkarabilirsiniz. Hem Ryzen 5 3500 işlemci, hem de RTX2060 ekran kartı bu yolda sizi sonuna kadar destekleyecektir
P2 AMD Ryzen 5 1600 3.2GHz, RTX2060 6GB, 16GB Ram, 480GB SSD

Önerdiğim bu bilgisayar ile piyasadaki tüm oyunları oynayabilir ve hatta Ray Tracing teknolojisinin tadını çıkarabilirsiniz. Hem Ryzen 5 3500 işlemci, hem de RTX2060 ekran kartı bu yolda sizi sonuna kadar destekleyecektir
P2 AMD Ryzen 5 1600 3.2GHz, RTX2060 6GB, 16GB Ram, 480GB SSD
Bu monitör dahil değil biraz tuzlu oldu sanki hocam 😃

Günümüz imkanları ile bilgisayar toplamak gitgide zorlaştı.. biraz tuzlu.. düşünecegim.. biraz..

oyun odaklı olacak tabi ama eklranda monitörde olsa iyi olur. 11bin 12 bin civarı
Kardeşim bu ideal bence ekran kartını yükseltirsin ekranada paran fazlası ile yeter senin dediğin fiyatları bulur parçalara özellikler kısmından bakabilirsin

Anakart olarak, Msi B460M A Pro
Ssd olarak, 1TB M2 ssd alsam.
Veya direk sadece ekran kartını 2060 süper yapsak ?

Karar vermek zor iyi düşünüp almanı tavsiye ederim bütçen doğrultusunda bu verilenlenlrrde makul
Eğer bütceni biraz daha yükselte bilirsen bunu kesinlikle almanı tavsiye ederim benim kullandıgım bilgisayarın biraz üst modeli bu ben memnunum ki sen hayran kalırsın.

Geri