2024 de iphone 6S plus kullanmak ?

• Konbuyu başlatan Devo
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 298

Devo

Apple Sever
Konular
2
ben bir 11pro kullanıcısıyım 64 gb hafıza artık yetmiyor ve kamera olarak da çok bir beklentim yok çünkü dslr makineye sahibin sadece cod mobile oynuyorum arama yapıp insta da takılıyorum çok büyük beklentim olmadığı için hem inceliği hemde tasarımı 6S plus ı beğeniyorum. Sizce 2024 de bu telefon kullanılır ve ihtiyacımı karşılar mı? Yorumlarınızı bekliyorum.

Damla

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,090
9 yıl önce piyasaya sürülen bir telefon hala kullanılır mı sorusu ?

Pubg testine Bwkıncada grafiklerde iyileşmeler olduğunu görüyor ve ısınacak haliyle pil performansı kötü olacaktır .
TikTok gibi bir çok sosyal uygulamalarda yapacağınız uzun süreli bir gezinme esnasında da karşına çıkacak haliyle günde 2 3 kez şars etmek zorunda kalacaksın
Onuda geçtim bazı uygulamalarda giremeyeceksin .güncel uygulamaların artan grafik 📊 haliyle tat almaz duruma gelecek
Aslında bunu siz karar vermeniz gerek bilemedim

Devo

Apple Sever
Konular
2
Şarj konusun yüksek amperli bataryayla çözebilirim belki 🤷🏻‍♂️ ama artık uygulama desteği ne olur bilmiyorum yorumun için teşekkürler

Taha kılıç

Apple Sever
Adım
Taha
Cihaz
iphone X
Konular
14
ben bir 11pro kullanıcısıyım 64 gb hafıza artık yetmiyor ve kamera olarak da çok bir beklentim yok çünkü dslr makineye sahibin sadece cod mobile oynuyorum arama yapıp insta da takılıyorum çok büyük beklentim olmadığı için hem inceliği hemde tasarımı 6S plus ı beğeniyorum. Sizce 2024 de bu telefon kullanılır ve ihtiyacımı karşılar mı? Yorumlarınızı bekliyorum.
İphone 6s plus oldukça eski bir model, sizi çok mutlu etmeyebilir. diye düşünüyorum. sadece arama diyor iseniz. internette gezinme .. olabilir fakat girafik performans ve günceleme desteğinin uygulamarda bitmesi de var

BuralardanGeciyordum

Apple Sever
Adım
Fatih
Meslek
Telefoncu
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Konular
0
Kısa vadeli günlük kullanım için bir telefon arıyorsanız iPhone 6s Plus'ı tercih edebilirsiniz ancak uzun vadeli yüksek performans istiyorsanız iPhone 6s Plus pek mantıklı bir tercih olmayacaktır
Birde ikinci elleri olduğundan çok temiz cihaz bulmak yüzde 10 civarı bir şey
satıcının güvenilir olduğundan emin olmalısın kardeşim ..

aydın ince

Üye
Apple Sever
Konular
19
telefon, alınacaksa minmum iPhone 7 plus veya 8 plus alınması daha mantıklı ama karar tamemen senin arkadaşım.

Devo

Apple Sever
Konular
2
Hepinizin yorumları çok iyi teşekkür ediyorum 🙏🏻🙏🏻

SCoRPio

Moderatör
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Cihaz
iphone X
Konular
158
Alınmaz. iPhone olacaksa durum var ise herkes en az 12-13'e çıkmalı. Durum yoksa zaten İPhone' alma Git çok daha mantıklı alternatiflere bakın. bence hocam

AmiraL

Premium üye
Emekli Yönetici
Apple Sever
Adım
Ahmetcan
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Konular
623
batarya konusunda saç baş yolarsın ama en azından x al derim. arkadaşım.

Burak21

Elit Üye
Üye
Apple Sever
Adım
Kemal
Meslek
Özel şirket
Cihaz
iPhone 13
Konular
50
karar senin tabi . sonuçta artık el yakıyor cihazlar.. idare ederm diyor isen al tabi .. arkadaşım.

istihBAHARAT

Üye
Apple Sever
Konular
2
9 yıldır 6s plus kullanıyorum. Aldığım gündem beri telim jb li. Aşırı memnunum. Vazgeçemiyorum Jailbreak sayesinde. Tel gayet hızlı. En ufak bi yavaşlama yok. 9.3.3 ten başlayıp 13.5 e kadar bütün sürüm jb lerini denedim. Şu an 13.5 teyim. Tel gayet stabil ve hızlı. Şu an açamadığım uygulama pek yok gibi(tabe benim kullandığım). Ha ben oyun sevmiyorum oynamıyorum. Oyunlarda nası bilemem. Ben jb uyumlu 6s plus tavsiye ederim

Geri