( acil yardım )Unc0ver nasıl yükleyebilirim ?

• Konbuyu başlatan ozan.3
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 817

ozan.3

Apple Sever
Konular
3
Merhaba daha önceden uncover Appcake ile sorunsuz kurabiliyordum lakin appcake fizlendi galiba bilgisayardan altstore ile denedim uncover yükleniyor ama uncover jb işleminde saçmalıyor bazen crash veriyor erdir verıyor ne birkaç denemeden sonra jb attım ama cydiada tweklar yükleniyor lakin ayarlarda gözükmüyor bunu bir kaç kere denedim sonuç aynı appcakede hiçbir sorun yaşamıyordum acaba başka bir yöntem varmı yardımcı olursanız sevinirim ☺️

Reloading_Data

Jailbreaking
Elit Üye
Apple Sever
Konular
49
Merhaba daha önceden uncover Appcake ile sorunsuz kurabiliyordum lakin appcake fizlendi galiba bilgisayardan altstore ile denedim uncover yükleniyor ama uncover jb işleminde saçmalıyor bazen crash veriyor erdir verıyor ne birkaç denemeden sonra jb attım ama cydiada tweklar yükleniyor lakin ayarlarda gözükmüyor bunu bir kaç kere denedim sonuç aynı appcakede hiçbir sorun yaşamıyordum acaba başka bir yöntem varmı yardımcı olursanız sevinirim ☺

Moderatör tarafında düzenlendi:
KS
KS

ozan.3

Apple Sever
Konular
3
Hocam laptopun varda chekra1n jb atsam uncoverdan daha mı iyi ? Ayrıca chekra1n de USB boy falan gerekiyormuş uncover pc ihtiyaç olmadan jb atabiliyor neden chekra1n zahmetli işlemler istiyor anlamadım ? Chekra1n kalıcı falanmı oluyor veya çok daha stabil çalışması içimin bu işlemler cvp verirseniz sevinirim ☺️

Moderatör tarafında düzenlendi:

Reloading_Data

Jailbreaking
Elit Üye
Apple Sever
Konular
49
Hocam laptopun varda chekra1n jb atsam uncoverdan daha mı iyi ? Ayrıca chekra1n de USB boy falan gerekiyormuş uncover pc ihtiyaç olmadan jb atabiliyor neden chekra1n zahmetli işlemler istiyor anlamadım ? Chekra1n kalıcı falanmı oluyor veya çok daha stabil çalışması içimin bu işlemler cvp verirseniz sevinirim ☺
checkrain bulunan farklı açıklardan yararlanarak bu yöntem yapılıyor. Uncover kullanmak istiyorsan önce checkrain ile jb yap sonra o rehberdeki talimatları uygula. Tabi checkrain stabil calısıyor.