AdGuard VPN Pro

Tuana504268

Apple Sever
Adım
Murat
Cihaz
İphone 13
Konular
6
Teşekkürler

by BasilBey

Moderatör
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Adım
basri
Cihaz
iPhone 11 pro
Konular
128
SiriPlus, Siri'yi ChatGPT veya Gemini ile değiştiren, kullanıcılara en güçlü Büyük Dil Modelleri aracılığıyla gelişmiş işlevsellik, geniş bilgi ve kişiselleştirilmiş yardım sağlayan bir ayardır.

Başlarken​

• SiriPlus, hemen başlamanıza olanak tanıyan yönetilen bir mod içerir
  • Ayrıca, bölgenizde destekleniyorsa kendi API anahtarınızı kullanmanıza da olanak tanır ve bu da birkaç avantaj sağlar:
    • Cihazınız doğrudan ChatGPT/Gemini API'sine bağlandığında daha hızlı yanıt süreleri
    • İstediğiniz bir yapay zekayı kullanın (yönetilen kullanıcılar yalnızca Gemini'yi kullanabilir)
  • Her iki LLM için de bir API anahtarının edinilmesine ilişkin ayrıntılı talimatlar ince ayarın ayarlarında bulunabilir.

Özellikler​

SiriPlus, yalnızca AI ile sohbet etmenin yanı sıra, AI'nın cihazınızla doğrudan etkileşime girmesine de olanak tanır:

• Uygulamaları Aç : Favori uygulamalarınızı açın.
  • Taslak E-postalar : SiriPlus'ın E-postalarınızı yazmasına izin verin.
  • Sistem Bilgilerini Listele : Temel cihaz bilgilerini alın.
  • Takvim Girişleri Ekle : Randevuları ve etkinlikleri hızla planlayın.
  • Kişilerde Ara¹ : SiriPlus'ın kişilerinizi aramasına izin verin (telefon aramaları için kullanışlıdır).
  • Telefon Görüşmelerini Başlatın : SiriPlus'a sizi araması talimatını vererek ellerinizi kullanmadan arama yapın.
  • Haritaları Hedefle Aç : SiriPlus'a istediğiniz hedefi gösteren haritaları açma komutunu vererek anında yol tarifleri alın.

1710766995163.png1710767018480.png1710767006954.png

Repo:
Uyumluluk: 14.0 - 16.7.6
Ücretlidir..

eismo

Apple Sever
Konular
1
Keşke nasıl yapıldığına dair bir video yayınlasanız.

Geri