Airpods pro yardım

JbWorld

Apple Sever
Konular
64
Arkadaşlar merhaba.Airpods pro aldım.Orjinal değil☺️İphone 11 kullanıyorum bağlantıda hiç bir sıkıntı yaşamıyorum.Orjinal olmamasına rağmen birebir aynı.Fakat asıl sorunum şu..İphone'la bağlantı kuruyorum araç takımında ilk bağlamada sorun yok kutu ve kulaklıkların şarz durumunu görebiliyorum.Fakat sonra sadece iphone pil seviyesini görüyorum.Resimleride ekleyeceğim ne demek istediğimi daha iyi anlıycaksınız.Kulaklığında şarz seviyesinin kalıcı olması için ne yapabilirim.Daha önce kullandığım tabiri caizse 'dandik'kulaklığın bile pil seviyesi araç takımında sürekli kalıcıydı.Ama şu an sadece bağlandığında görüp sonrasında görememek şaşırttı beni.Yardım rica ediyorum

Ekli dosyalar

• B0C5851F-7C12-400C-B934-A193E2E3876F.jpeg
    B0C5851F-7C12-400C-B934-A193E2E3876F.jpeg
    139.4 KB · Görüntüleme: 15
  • E9CC3DF6-8501-4DC0-911B-28E39B21C4C2.jpeg
    E9CC3DF6-8501-4DC0-911B-28E39B21C4C2.jpeg
    145 KB · Görüntüleme: 17
Arkadaşlar merhaba.Airpods pro aldım.Orjinal değilİphone 11 kullanıyorum bağlantıda hiç bir sıkıntı yaşamıyorum.Orjinal olmamasına rağmen birebir aynı.Fakat asıl sorunum şu..İphone'la bağlantı kuruyorum araç takımında ilk bağlamada sorun yok kutu ve kulaklıkların şarz durumunu görebiliyorum.Fakat sonra sadece iphone pil seviyesini görüyorum.Resimleride ekleyeceğim ne demek istediğimi daha iyi anlıycaksınız.Kulaklığında şarz seviyesinin kalıcı olması için ne yapabilirim.Daha önce kullandığım tabiri caizse 'dandik'kulaklığın bile pil seviyesi araç takımında sürekli kalıcıydı.Ama şu an sadece bağlandığında görüp sonrasında görememek şaşırttı beni.Yardım rica ediyorum

Evet normalde orjinal olsa bile kulaklık bağlıyken aygıta belli bir süre sonra gösterge söner taki kulaklığın kutu kapağını açıp kapatınca tekrar gösterge gelir bu applenin kendi orjinal pil widgeti keşke bağlı kaldığı süre gösterge aktif olsa üçüncü sınıf uygulamalara bakmak lazım kalıcı olarak ama maalesef airpods mı böle tek başka kulaklık da denemediğim için bişi sölemek zor dediğim gibi üçüncü sınıf uygulamaya bakmak lazım daha konuya hakim arkadaşlar da zaten görüp yazarlar buraya

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri