app store uygulama inmiyor

memet47

Üye
Konular
17
Daha fazla  
arkadaslar bugün fark ettim app store den uygulama ne indirebiliyorum nede guncelliyebiliyorum güncelle veya indir dediğimde sürekli döngü dönüyor

LocalAppStore kullanırken bendede yapmıştı bi ara kullanıyormusunuz siz?

LocalAppStore ve bazi twekler etkilliyor.. arkadaşım normalde reboot edince düzelmesi gerek ..

rebot yaptım bu rebot dediğiniz şey telefonun kapanıp açılması degilmi yaptım ardından jb yaptım düzelmedi
Telefonu bi kere açıp kapatmanız ve tekrar Appstore girip uygulama iniyormu bakın daha sonrasında sorun çözüldüğü vakit tekrar Jailbreak yapın LocalAppStore gibi tweak varsa kaldırın cydiadan sileo cydiamı? eğer çözüm olmazsa... Ayarlardan reflesh icon cache ve Restore Rootfs aktif edip.. restore jailbreak edin... sonra... indirecekitr.... tekrar cydiayı kurun. temiz şekilde..

2. ci yöntem icleaner prodan deaktif ediniz tweakleri hangisi sorun veriyor inceleyin..

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaslar bugün fark ettim app store den uygulama ne indirebiliyorum nede guncelliyebiliyorum güncelle veya indir dediğimde sürekli döngü dönüyor

Kardeşim çözüm ağ ayarlarını sıfırlamak ile düzelecektir..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

suan jb siz kullanıyorum yine inmiyor

jb siz derken komple ayarlardan sıfrlama işlemi etmediginiz için.. ve .. kalıntılar kaldığı için.. icleaner+ ayar dosyları kaldırıp tümünü ... rootfs cache edip cydia kaldırın.. sonra ayarlardan ... genel tüm içerikleri sıfrla deyin.... ve tekrar jb edin... düzelecektir...

jb siz derken komple ayarlardan sıfrlama işlemi etmediginiz için.. ve .. kalıntılar kaldığı için.. icleaner+ ayar dosyları kaldırıp tümünü ... rootfs cache edip cydia kaldırın.. sonra ayarlardan ... genel tüm içerikleri sıfrla deyin.... ve tekrar jb edin... düzelecektir...
ayar dosyalarından herseyi mi sileyim

birde bu işlemi nasıl yapıyoruz rootfs cache

cydia 12 sürüm i6 cihaz

Uncover Açtık.. ayarlar bölümüne girdik.. Reflesh icon cache açtık.. sonra Restore RootFS açtık sonra done dedik.. ve bizi Restore RootFS yazısı gelmiş oldu.. bastık... yazi gelecek ok de .ve debvam edecek sonrasında bittiginde cydia kalkmış olacak .. telefondan ayarlar genel / sıfırla / tüm içerikleri v e ayarları sıfrla deyin.. bittiginde. tekrar jailbreak deyip.. appstore sorunu gitmiş olacak

Uncover Açtık.. ayarlar bölümüne girdik.. Reflesh icon cache açtık.. sonra Restore RootFS açtık sonra done dedik.. ve bizi Restore RootFS yazısı gelmiş oldu.. bastık... yazi gelecek ok de .ve debvam edecek sonrasında bittiginde cydia kalkmış olacak .. telefondan ayarlar genel / sıfırla / tüm içerikleri v e ayarları sıfrla deyin.. bittiginde. tekrar jailbreak deyip.. appstore sorunu gitmiş olacak
Dostum dediğini yaptım telefonda ne var ne yok hepsi silindi uncover cydia hiç bisey kalmadı numara resim hersey silindi iyimi ettik kötümü bilmiyorum ?

Tamam abim üyeliği silebilirsin şimdi yeniden uncoveri yüklemem gerekiyor nerden indireyim abim :( iPhone sıfırlanmışken yeni Apple kimliği kurdum telefon bomboş :):)

appstore .. saglam değilmi .. saglamsa. tamamdır.. yeni sürümü indir.. black

Yeni Konular

Yeni Mesajlar

Geri