Bluetooth Kulaklık İçin Tweak

Swealy

Üye
Apple Sever
Konular
17
Arkadaşlar merhaba. Soundcore Life Note E satın aldım. Kendi uygulamasından bass yükseltme, eq ayarı gibi özellikler yapılabiliyormuş fakat bazı cihazları destekliyormuş. Aradım destek hatlarını bu cihaz için desteklemediğini söylediler. Bunun için kullanabileceğim bir tweak var mıdır ve varsa da kulaklığa zarar verir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Swealy

Üye
Apple Sever
Konular
17
Arkadaşlar merhaba. Soundcore Life Note E satın aldım. Kendi uygulamasından bass yükseltme, eq ayarı gibi özellikler yapılabiliyormuş fakat bazı cihazları destekliyormuş. Aradım destek hatlarını bu cihaz için desteklemediğini söylediler. Bunun için kullanabileceğim bir tweak var mıdır ve varsa da kulaklığa zarar verir mi? Şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar konuyu gören ve bilgisi olan lütfen yardım edebilir mi? 🥺

VolkanCan

Apple Sever
Konular
7

EQE​

Sistem çapında parametrik ekolayzır (ve daha fazlası)
iOS 7-14 ile uyumludur. checkra1n tavsiye edilir. aklıma baska gelen yok uyumlu bir tweakte bulacsgını danmıyorum.. arkadaşım.

Swealy

Üye
Apple Sever
Konular
17

EQE​

Sistem çapında parametrik ekolayzır (ve daha fazlası)
iOS 7-14 ile uyumludur. checkra1n tavsiye edilir. aklıma baska gelen yok uyumlu bir tweakte bulacsgını danmıyorum.. arkadaşım.
Anlıyorum hocam çok teşekkür ediyorum sağolun. 14.6 unc0ver kullanıyorum da ben, sorun olur mu acaba?

Canbulut19

Üye
Apple Sever
Adım
bulut
Cihaz
iphone 11
Konular
26
Hocam tweakin açıklamasını okudum da hiçbir şey anlamadım. Bir şeyleri çalıştır diyor activator falan diyor. Tweakin nasıl kullanıldığını anlatabilir misiniz?
14 ios için cihaz yok malesef. fakat .
Açıklama : Müzik için özel Ekolayzer ayarları yapabilmenize olanak sağlar.

1. Filza, ve Newterm2 tweaklerinin kurulu olması gerekiyor.
2. Linki safari de açın.
3. deb dosyasını Filza da aç deyin. (sileo kullanmayın)
4. Filza da açılan deb dosyasına tıklayarak yükle deyin yükleme tamamlanınca respring e tıklayın.
5. Newterm2 yi açıp komut ekranına chimera da kullananlar "uicache --all" unc0ver kullananlar "uicache" yazarak geç'e tıklayın. 10-15 saniye kadar sonra işlem bitecektir.

2. yontem
1. Flipconvert tweakini reposundan yükleyin.
2. Ayarlar>Denetim Merkezi>Denetimleri özelleştir kısmına gidin.
3. EQE: Main Control ü ekleyin. bukadar ama bunu bizlerde cihaz olmadığı için test edemiyoruz .sorumluluk sizde
bu işlemlerde cihazı tekrar yeniden baslatabilir tekrar etmeniz gerekebilir.

Normadia

Üye
Apple Sever
Adım
Ege
Cihaz
iPhone 15 Pro
Konular
13
EQE keşke iPa olarakta kullanılabilse... Cihazımda Jailbreak aradığım ilk üç konudan biri.

Swealy

Üye
Apple Sever
Konular
17
14 ios için cihaz yok malesef. fakat .
Açıklama : Müzik için özel Ekolayzer ayarları yapabilmenize olanak sağlar.

1. Filza, ve Newterm2 tweaklerinin kurulu olması gerekiyor.
2. Linki safari de açın.
3. deb dosyasını Filza da aç deyin. (sileo kullanmayın)
4. Filza da açılan deb dosyasına tıklayarak yükle deyin yükleme tamamlanınca respring e tıklayın.
5. Newterm2 yi açıp komut ekranına chimera da kullananlar "uicache --all" unc0ver kullananlar "uicache" yazarak geç'e tıklayın. 10-15 saniye kadar sonra işlem bitecektir.

2. yontem
1. Flipconvert tweakini reposundan yükleyin.
2. Ayarlar>Denetim Merkezi>Denetimleri özelleştir kısmına gidin.
3. EQE: Main Control ü ekleyin. bukadar ama bunu bizlerde cihaz olmadığı için test edemiyoruz .sorumluluk sizde
bu işlemlerde cihazı tekrar yeniden baslatabilir tekrar etmeniz gerekebilir.
Hocam çok teşekkür ediyorum fakat 14 ios için cihaz yok dediğiniz kısmı anlayamadım, ios 14'te çalışmıyor anlamında mı dediniz?

Geri