Checkrain Jailbreak Üzerinden Uncover Yükleme.

Reloading_Data

Jailbreaking
Elit Üye
Konular
49
Altstore vs uğraşmak istemeyenler için aşağıdaki yöntem ile uncover yüklemeniz mümkün.
-Önce checkrain jailbreak sahibi olmamız gerekiyor.
-Jailbreak'in aktif olması gerekiyor.
-Cydia'dan ReProvision'u yükleyiniz.
-Sonra Safaridan uncover ipay'ı açıp ReProvision ile aç deyip apple kimliğimizi girdikten sonra uncover'i imzalama işlemini tamamlayınız.
-Sonra cihazı kapatıp açıp Jailbreak'i pasif durumda alıp uncover ile jailbreak yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Merhaba kardeşim ben şimdi Checkrain kullanıyorum hazırda ama olduda telefon kapandı yolda kaldı dondu

pc yok bende Uncoveri devreye soksam sıkıntı olurmu Reprovison ile aktif ettim süresini
bu yöntem ile pc ye gerek kalmıyor checkrain üzerinden imza süresini aktif edip güven yaptıysan cihazı kapatıp acıp uncover'den jb yapabilirsin.Tabi sürümün uncover destekliyorsa.

Arkadaşlar 3utools veya cydia impactor ile yükleyemeyenler için yapacağımız yöntem şu şekilde.
-Sonra Safaridan uncover ipay'ı açıp ReProvision ile aç deyip apple kimliğimizi girdikten sonra uncover'i imzalama işlemini tamamlayınız.
-Sonra cihazı kapatıp açıp Jailbreak'i pasif durumda alıp uncover ile jailbreak yapabilirsiniz.
Herşeyi yaptım ama reprovision ile imzaladıktan sonra cihazı kapatıp açtığım zaman uncovera giriş yapamıyorum uygulamadan atıyor iPhone 8 13.3

Öyle yapmadım ilk önce altstore kurdum ve Uncover ipayı indirdim ve daha sonra Reprovision ile süresini imzaladım egerki telefon kapansa şarjı biterse uncover ile jb yapacagım herhangi bir riski sıkıntısı olurmu

Öyle yapmadım ilk önce altstore kurdum ve Uncover ipayı indirdim ve daha sonra Reprovision ile süresini imzaladım egerki telefon kapansa şarjı biterse uncover ile jb yapacagım herhangi bir riski sıkıntısı olurmu
Uncover açılıyormu yani uygulamadan atıp atmadıgını kontrol et açılıyorsa uygulama uncover ile jb yapabilirsin bir sorun olmaz

Checkrain kullanıyordum buradan uncover kurdum ve çalıştı bilgisayarı olmayanlar için arkadaşlar işe yarıyor denendi

Ekli dosyalar

• 773A310B-6A80-43F9-9215-4322A90638F0.jpeg
    773A310B-6A80-43F9-9215-4322A90638F0.jpeg
    47.5 KB · Görüntüleme: 45
checkra1n de şebeke çekimi gözle görülür derecede azalıyor. hem iphone x hem de iphone 6s+ da aynı sorunu yaşıyorum. çözümünü veya nedenini bilen var mı? 4 diş çekmesi gerekirken 3 veya 2, 2 diş çekmesi gerekirken 1 diş hatta hiç çekmiyor. aynı telefon ve hat ile daha önce çok rahat konuştuğum evimin içinde ya da köyde şu anda ses gelmiyor deniliyor. var mı bilgisi olan. checkra1n in bug reportlarında da benzer sorunu yaşayanlar olmuş.

İyi günler , bilgisayarsan bootra1n ile checkra1n kurdum telefonuma. (6s ios 13.3.1).
Ardından reprovision uygulmasını indirdim. Unc0verin sitesinden 5.01 lik ipayı indirip payalşıp reprovision üzerinden açtım ama sürekli şöyle bi hata alıyorum çoktan 3 imzalama yaptınız 2 tane hakkınız varmı gibi bişey diyoe bildirim ekranında şuan telefonum yeniden başlatılıp checkrain çaluşmadığı için görübtü atamıyorum bilgisayardan uzağım ama yüzde 60 civarı donup yukarda error already 3 ... gibi bi hata alıyorum .

Sebebini bilmiyorum ama şöyle bi durum var reprovisiona girerken farklı bi apple id ile girmek zorunda kaldım sebebi bu olabilirmi uygulama içine girerken bi sorun çıkartmadı .

ikisini aynı anda kullanabilmek istiyorum başka forumlarda bunun için bi tweak önermişler böyle bişeye ihtiyacım varmı ?

İyi günler , bilgisayarsan bootra1n ile checkra1n kurdum telefonuma. (6s ios 13.3.1).
Ardından reprovision uygulmasını indirdim. Unc0verin sitesinden 5.01 lik ipayı indirip payalşıp reprovision üzerinden açtım ama sürekli şöyle bi hata alıyorum çoktan 3 imzalama yaptınız 2 tane hakkınız varmı gibi bişey diyoe bildirim ekranında şuan telefonum yeniden başlatılıp checkrain çaluşmadığı için görübtü atamıyorum bilgisayardan uzağım ama yüzde 60 civarı donup yukarda error already 3 ... gibi bi hata alıyorum .

Sebebini bilmiyorum ama şöyle bi durum var reprovisiona girerken farklı bi apple id ile girmek zorunda kaldım sebebi bu olabilirmi uygulama içine girerken bi sorun çıkartmadı .

ikisini aynı anda kullanabilmek istiyorum başka forumlarda bunun için bi tweak önermişler böyle bişeye ihtiyacım varmı ?
iyi günler hata almanızın sebebi imzalama hakkınızın dolması veya 2 faktörlü kimlik dogrulaması varsa ondan kaynaklanabilir.Böyle durumda biraz kaç saat bekleyip imzalama işlemini tekrar denemeniz veya yeni bir apple kimliği alarak aldıgınız apple kimliğini reprovision'a giriş yaparak imzalama işlemini yapabilirsiniz.

Anladım tekrar denerim bu durumu ama işin garip yani daha önce hiç imzala için kullanmadım bu uygulamayı ilk defa yükledim hatta dün ve kullandığım apple id ile ilk defa giriş yaptım. sonra birdaha denerim dediğiniz gibi ama cidden garip bi durum

Anladım tekrar denerim bu durumu ama işin garip yani daha önce hiç imzala için kullanmadım bu uygulamayı ilk defa yükledim hatta dün ve kullandığım apple id ile ilk defa giriş yaptım. sonra birdaha denerim dediğiniz gibi ama cidden garip bi durum
bence yeni bir apple kimliği alıp kullanman daha mantıklı olur uncover uygulaması için

Maalesef sildim ve checkraine geçiş yaptım

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Maalesef sildim ve checkraine geçiş yaptım

Bu rehberi hazırlayan arkadaşların ellerine sağlık,emeklerine teşekkür ediyorum,bende checkraine döndüm,devteam eskiden daha güzel işler yapıyordu şimdilerde parayı,bağışı öne çıkardılar. :)

Altstore vs uğraşmak istemeyenler için aşağıdaki yöntem ile uncover yüklemeniz mümkün.

Başarılı, teşekkür ederim.

Geri