Copic 2 Türkçe

ben ayarını yapamadım bunun kurdum enable yaptım ama hiçbir değişiklik olmadı rehberde bile

Rehberinde profiller gelecek Kişiler yanına

925c601765900f429b7a73e66e643b61.jpg
975f1cbeafdedfa82380305e6776d765.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rehberinde profiller gelecek Kişiler yanına

925c601765900f429b7a73e66e643b61.jpg
975f1cbeafdedfa82380305e6776d765.jpg

Güzelce kurdum abi ben sanıyordum ki sosyal ağlardaki profil resimleri geşecek diye biliyorum ama aynen sizin ekran resmi gibi oldu rengar renk güzelde görünüyor emeğine sağlık

yeni sürüm bağımlılığıyla beraber lisanslıdır... yüklyebilirsiniz..

Sileo reposundan whoozltpro yu kurdum apple destek reposundan copic 2 yi kuramıyorum libiarrays eklentisi ile indiriyor sileodan kurulu oldugu için hata alıyorum

Sileo reposundan whoozltpro yu kurdum apple destek reposundan copic 2 yi kuramıyorum libiarrays eklentisi ile indiriyor sileodan kurulu oldugu için hata alıyorum

copic 2 bizdeki crackli libiarrys cracked ile iniyor malesef... kırılmış lisanslı olduğu için.. packix reposuna bağlı degil maelesef.

Yani nasıl yükleyebilirim whootzlpro ile birlikte

Yani nasıl yükleyebilirim whootzlpro ile birlikte

O program 1.10 sürümünü istiyor bizdeki 1.11 olan maalesef olmuyor şu anda packix deki kırılması gerek inmesi için

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O program 1.10 sürümünü istiyor bizdeki 1.11 olan maalesef olmuyor şu anda packix deki kırılması gerek inmesi için

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür ederim

Önder hocama mesaj attım, yakında sileo repoya ekleyecektir copic 2 yi oradan indirirsiniz

Önder hocam repo ya yüklemiş fakat yüklediğimde safe moda atıyor malesef

Önder hocama mesaj attım, yakında sileo repoya ekleyecektir copic 2 yi oradan indirirsiniz
Copic 2 ile değil whootzlpro yapması gerek Trappledestek ile aynı. libiarrys cracked. Bunda bitiyor herşey

Whootzlpro çalışıyor fakat copic 2 yi yükleyince safe moda atıyor

Copic 2 ile değil whootzlpro yapması gerek Trappledestek ile aynı. libiarrys cracked. Bunda bitiyor herşey

Lifpa reposundan whootzi Pro bağımlılık aynı copic de indirebilrsiniz eğer orjinal whootzpro satın almışsanız çakışır diyor packix reposu 1.10 çünkü
libiarrys o yüzden hepsini aynı repodan indirin diyor arkadaşlar whootzpro lifpa copic 2 hepsini lifpadan ? çünkü libiarrys cracked gereceğin kendisine göre ayarlı

Tamam işte sileo repodaki libarrays caracked e göre uyarlayacak copic 2 yi, daha önce whoozitproda da aynı sorun vardı halletti

güncelendi ...

Sürüm: 1.0.12-beta-15 repomuzda güncel edildi

Yeni Konular

Yeni Mesajlar

Geri