Cydia açılmıyor. (Atma sorunu)

nihat1551

Apple Sever
Konular
7
6s plus ios 12.4 uncover jb li cihaz cydia açılmıyor, atıyor.

Cihazı yeniden başlatarak Uncover 6.1.2 ile reload cydia yaptım. Disable tweak yaptım , reinstall open ssh yaptım her seferinde cihazı yeniden başlatarak denedim hiçbir şekilde cydia açılmıyor. Tweakler aktifkende açılmadı, pasifliken de açılmadı.
Cydia açılırken yükleniyor yazıyor sonra geri atıyor. Yüklediğim birşey de olmadı. Çözemedim.

Önerisi olan var mı?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
6s plus ios 12.4 uncover jb li cihaz cydia açılmıyor, atıyor.

Cihazı yeniden başlatarak Uncover 6.1.2 ile reload cydia yaptım. Disable tweak yaptım , reinstall open ssh yaptım her seferinde cihazı yeniden başlatarak denedim hiçbir şekilde cydia açılmıyor. Tweakler aktifkende açılmadı, pasifliken de açılmadı.
Cydia açılırken yükleniyor yazıyor sonra geri atıyor.

Önerisi olan var mı?

Uncover ayarlardan load Tweak pasif et .. ve öyle dene cihazı tekrar başlatıp yap

Oyla:
Açıklamada da yazmıştım gözden kaçtı sanırım, Tweakı pasif yaparak denedim düzelmedi.

Düzenleme: chimera jb aracını yükledim. Ekrana sileo geldi. Cihazı kapadım açtım chimera ile jb yapınca sileo geldi :) bu sefer cydia kayboldu. Yeniden kapayıp açtım uncover ile jb yaptım, ayarlardan cydia install i işaretlediğim halde cydia gelmedi, tekrar yeniden başlatarak chimera ile jb yaparken ekrandan expoliti değiştim bu sefer jb oldu cydia geldi, sileo silindi ancak cydia açılmadı, tekrar yeniden başlattım electra ile cydia install işaretleyerek jb başlattım. Cydia açıldı repolar mevcut fakat tweakler komple silinmiş. Tweakleri geri yükledim. Chimera yı da sildim.

............

Cydia yı açarken solarak kapanacakmış gibi olup açılıyor. Neden yapar bilemedim.
(Yobun pro tweak ile clear cache ve deep clear yaptım bu sorun düzeldi)

İcleaner ile temizlerken kullanılmayan paket bağımlılıklarını sil işaretlemiştim ilgisi olurmu bilemedim.

Tweaklerde ve cihazın çalışmasında şu an sorun görünmüyor.

Son düzenleme:
Oyla:
Geri