Cydia çalışıyor ancak tweakler çalışmıyor ve ayarlarda görünmüyor

ozgurum35

Apple Sever
Konular
3
Bugün tweakler çalışmamaya başladı. Cydia’ya baktığımda PrefenceLoader ve RocketBootstrap’in güncellendiğini gördüm. Şu an hiçbir tweak çalışmıyor ve ayarlarda görünmüyor. Yardımcı olur musunuz. iOS 15.6 checkra1n kullanıyorum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bugün tweakler çalışmamaya başladı. Cydia’ya baktığımda PrefenceLoader ve RocketBootstrap’in güncellendiğini gördüm. Şu an hiçbir tweak çalışmıyor ve ayarlarda görünmüyor. Yardımcı olur musunuz. iOS 15.6 checkra1n kullanıyorum.

Rocketbotsrap ve Prefereneloder. yüklü ise. çalışmaması münkün degil..

komple bir girip checkra1n restore deyin ..cydia kaldırın.. ve tekrar cydia kurun. ve tam günceleme ediniz .
sonra preferenceloder. ve Rocketbotsrap yükleyin ve sonra tweakleri deneyin olacak

restore derken error yazarsa.. pc yeniden basladıp options kısmından cheeckra1n safemod ve en üsteki allow işaretleyip yapın sonra kaldır deyin.

checkra1n içinden restore system yaparsam yüklü programlar da silinir mi?

checkra1n içinden restore system yaparsam yüklü programlar da silinir mi?

sadece yüklü tweakler gidecek uygulamalr gitmez.. cydia kalkacak ve bastan düzgün şekilde. cydia yükleyin...
1. tam günceleme ediniz ..
2. Preferenceloder
3.Rocketbotsrap
ve bir tweak yükleyin.... ayarlar gelecekmi

sadece yüklü tweakler gidecek uygulamalr gitmez.. cydia kalkacak ve bastan düzgün şekilde. cydia yükleyin...
1. tam günceleme ediniz ..
2. Preferenceloder
3.Rocketbotsrap
ve bir tweak yükleyin.... ayarlar gelecekmi

Teşekkür ederim.

Geri