Cydia Respring yapmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

auafina

Apple Sever
Konular
1
Daha fazla  
Bu sabah uyandığımda cydiaya girdiğimde "Substrate Compotility Layer" tweaki güncellemesinin geldiğini görüp güncelledim. Güncelleme yaptıktan sonra cydia içinde ekteki resimlerdeki gibi hata almaya başladım. Telefonu komple kapattım açında tekrar electra ile JByi yapmaya çalıştığımda 1/3 ve 2/3 ekranına gelip telefon electra içinden beni atıyordu. respring yapmıyor. respring yapmamasına rağmen cydia içine girince tweakler mevcut kaldırmak istediğimde de "Sub-process /usr/libexec/cydia/cydo received a segmentation fault." hatası alıyorum. tweak kurmak isterkende aynı hata alınıyor. Yardımcı olabilir misiniz. WinSCP üzerinden bağlantı sağlıyamıyorum.

Ekli dosyalar

• 001.jpg
    001.jpg
    597.8 KB · Görüntüleme: 15
  • 001 (1).jpg
    001 (1).jpg
    534.3 KB · Görüntüleme: 35
a53ef41aec75290fece8e66bb9332843.png

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@auafina bizim böyle bir paketimiz yok. şuanda kontrollerimi yaptım. başka bir repodan yüklediğiniz bir tweakin bağımlılığı olarak yüklenmiş olabilir. kaynağı bizim repo değil malesef coolstar ın reposudur..

Dostum Filzada var/lib/dpkg/status dosyasını Metin editörü ile aç. Tr.apple-destek.com dan güncellendiğimiz tweaki ordan sil ve kaydet de sonrada Cydia içine girip o tweaki komple sil tweakleri tekrar kur. Bende Filza açılmıyor

Dediğinizi yaptım fakat kaldırılmıyor tweak
1d2853760f7da68f1f38e7eb67d1c59e.png
e18e1ef9e213de63c2b8eaed4962f247.png

Arkadaşın dediği gibi bende günceledim aynı sorunu da ben de yaşıyorum

001-1-jpg.748

burda tüm repolarda sorun oluşup package sorunu vermiş . thebigboss.org failedtofetch tüm repolarda..

list paket sıkıntısı vermiş

çözümü bulup anlatacagım.. bendede aynı sorun var..

çözümü araştırıyorum..

9718cbf54d0e9606b8465ef7f1be34e1.png

burdaki sorun ise..

package jailbreaktr .inappios10
package jailbreaktr.aerifiytr
package kiimo?

Bize öyle hata gelmedi sadece 2 kişiyemi oldu bu çok garip bir çok tweak yüklendiği zaman çakışma meydana gelir ve güncellemelerde sorun verir dikkat etmek gerekir.. suçu bir yerde aramamak lazım büsürü repo ismi var burda ama ilginç

@DeliturK onun telide uçtu çözüm bulursam atacağım dedi hatta teli ayarlardan sıfırladı Cydia kalmış çözüm arıyor

@DeliturK onun telide uçtu çözüm bulursam atacağım dedi hatta teli ayarlardan sıfırladı Cydia kalmış çözüm arıyor
Electra remover yaptığınızda sorun çözülüyormuş bir üyemiz bu yolla cihazını normale çevirmiş hatta foruma konusunu açtı az önce

S.a ben de o tweaks sizin repo dan güncelleme görünüyor du sizin repo da size zahmet böyle sistemi kilitleyecek tweaks reponuza yüklemeyin yüklediğim tweaks yüzünden telefonu semi restore yaparak kurtuldum lütfen biraz dikkat ederseniz çok iyi olur bizim için ::))

kimin ne ettigi loglar resimler ipler sayesinde tüm bilgiler benim elimde bu iş uzarsa klarşı tarafı savcılığa verecegiz..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geri