Developer Hesabı ile imzalanmış uygulamaları yükleme

kuzey___

Premium üye
Apple Sever
Konular
1
YILLIK İMZALANMIŞ JAİLBREAK UYGULAMA HİZMETİ

HİZMET ÖZELLİKLERİ ;

• İstediğiniz Jailbreak uygulamasını ( unc0ver - Taurine Vb. ) Jailbreak yapmak istediğiniz telefona tek bir tıklamayla yükleyebileceksiniz.
  • Size özel olarak hazırlanmış link ile 7 gün 24 saat, telefonunuz Jailbreak durumunda olmasa bile, Jailbreak uygulamasını telefonunuza yükleyebileceksiniz
  • Siz silmediğiniz sürece Jailbreak uygulaması telefonunuzdan silinmeyecek.
  • Jailbreak uygulamasını Çeşitli sebeplerden dolayı silseniz bile size verilmiş olan linkten Jailbreak uygulamasını istediğiniz zaman yükleyebileceksiniz.
  • Tüm Jailbreak uygulamalarının en güncel sürümlerini kullanabileceksiniz.
  • Dilerseniz eski sürümleri de kullanabilirsiniz
  • Telefonunuza güvenilir olmayan profilleri yüklemek zorunda kalmayacaksınız.
  • Altstore ve benzeri uygulamaları kullanmak zorunda kalmayacaksınız
  • Her 7 günde bir sertifika yenileme derdiniz olmayacak.
  • Jailbreak uygulaması AppStore’dan indirilmiş herhangi bir uygulama gibi telefonunuzda kullanıma hazır halde duracak.
  • Üye olduğunuz zaman katılacağınız Telegram grubunda Jailbreak ile ilgili her türlü sorunlarınıza çözüm bulabileceksiniz.
  • Bu hizmete üye olduğunuz aman aynı zamanda TRAppleDestek Premium Üyeliği de almış olacaksınız

AÇIKLAMA ;

Çok saygı değer TRappleDestek üyeleri yeni bir hizmetle daha karşınızdayız. Tüm Jailbreak nimetlerinden sınırsızca faydalanıyoruz
fakat Jailbreak uygulamalarını telefonumuza yüklemek ve uygulamaların telefonumuzda işlevsel durumda olmasını sağlamak için
AltStore ve benzeri uygulamaları kullanmak zorunda kalıyoruz.

Size sunduğumuz bu hizmet sayesinde Çok konforlu bir şekilde Jailbreak yapabileceksiniz ve Altstore ve benzeri uygulamaları kullanmak zorunda kalmayacaksınız.

Bu hizmete üye olduğunuz zaman aynı zamanda “TRAppleDestek Premium” üyeliğini de kazanmış oluyorsunuz.

• 1 yıllık hizmet ücreti 150 TL.
  • 1 üyelik sadece 1 telefon için geçerli.
  • Telefon değiştirmeniz durumunda yeni telefon için alacağınız üyelik 100 TL.

Üye olmak için yapmanız gereken tek şey aşağıda paylaşmış olduğumuz İBAN numarasına 150 TL yatırmak.
Para yatırırken açıklama kısmına Adınızı ve iletişim numaranızı yazmanız yeterli.
Anında sizinle iletişim kurup Cihazınız için özel olarak hazırlanmış Jailbreak uygulamanızı hemen teslim edeceğiz.

• İmzalı Jailbreak uygulama hizmeti almak için aşağıda ki İBAN numarasına 150 TL yatırmanız gerekiyor.
  • Site üzerinden Premium üyelik alarak imzalı jailbreak uygulama hizmeti satın almayınız .
  • İmzalı Jailbreak Uygulama hizmeti satın aldığınız aman aynı zamanda Premium üylik de almış olursunuz.
  • Ama Premium üyelik satın alarak imzalı uygulama hizmeti satın almış olmazsınız.
*** Fugu Jailbreak gerektiren sürümdeki cihazlar için imza hizmetine gerek yoktur. ve imzalanan unc0ver uygulaması AltStore olmadan Fugu Jailbreak işlemini gerçekleştirmez.

Tüm sorularınızı bu konu başlığı altında sorabilirsiniz.

İBAN BİLGİSİ ;

GARANTİ BANKASI
TR86 0006 2000 7010 0006 6352 21
DEVRİM UĞURLU

Açıklama Kısmına ;

• Adınız ( ve dilerseniz Soy Adınız )
  • İletişim Numaranız.

alacak kişiler telegram sayfamızdan ulaşsınlar lütfen

Son düzenleme:

serdar06_65 

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Elit Üye
Konular
61
Merhaba Trappledestek üyeleri . bir işe atılmaya karar verdik, ve tüm üyelerimize Developer Hesabı ile imzalanmış uygulamaları yükleme imkanı
Uncover - Taurine jailbreak Araçlarını yükleyebileceksiniz..

telegram grubumuzda başlatılacak ... üye olup bilgi alabilirsiniz.
bence destek için alınmalı ve uğraşmamak için kimsede artık sormasın bilgisayarsız uncover nereden yükleyebilirim

Reloading_Data

Jailbreaking
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
49
2 yıldır kullanıyorum memnunum 7 günlükten kurtuldum.

hknkzn

Üye
Apple Sever
Konular
7
Merhaba,
Ben ödeme talimatı verdim, Devrim abi ile görüştüm, EFT olduğundan yarın hesaba geçecekmiş, ödeme almadan hizmet verilmiyor sanırım?
İletisim icin numara varmıydı ben göremedim

Kemal Kürşat 

Visual Basic Studio Developer
Admin
Yönetici
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Üye
Apple Sever
Konular
107
Web sitesi
www.trappledestek.com
Merhaba,
Ben ödeme talimatı verdim, Devrim abi ile görüştüm, EFT olduğundan yarın hesaba geçecekmiş, ödeme almadan hizmet verilmiyor sanırım?
İletisim icin numara varmıydı ben göremedim
Böyle durumlarda dekont göndermeniz yeterli.

omrrtt

Apple Sever
Konular
3
jailbreak uygulamasından başka uygulama için imzalama yapılıyor mu?

nevdar_1986

Apple Sever
Konular
0
YILLIK İMZALANMIŞ JAİLBREAK UYGULAMA HİZMETİ

HİZMET ÖZELLİKLERİ ;

• İstediğiniz Jailbreak uygulamasını ( unc0ver - Taurine Vb. ) Jailbreak yapmak istediğiniz telefona tek bir tıklamayla yükleyebileceksiniz.
  • Size özel olarak hazırlanmış link ile 7 gün 24 saat, telefonunuz Jailbreak durumunda olmasa bile, Jailbreak uygulamasını telefonunuza yükleyebileceksiniz
  • Siz silmediğiniz sürece Jailbreak uygulaması telefonunuzdan silinmeyecek.
  • Jailbreak uygulamasını Çeşitli sebeplerden dolayı silseniz bile size verilmiş olan linkten Jailbreak uygulamasını istediğiniz zaman yükleyebileceksiniz.
  • Tüm Jailbreak uygulamalarının en güncel sürümlerini kullanabileceksiniz.
  • Dilerseniz eski sürümleri de kullanabilirsiniz
  • Telefonunuza güvenilir olmayan profilleri yüklemek zorunda kalmayacaksınız.
  • Altstore ve benzeri uygulamaları kullanmak zorunda kalmayacaksınız
  • Her 7 günde bir sertifika yenileme derdiniz olmayacak.
  • Jailbreak uygulaması AppStore’dan indirilmiş herhangi bir uygulama gibi telefonunuzda kullanıma hazır halde duracak.
  • Üye olduğunuz zaman katılacağınız Telegram grubunda Jailbreak ile ilgili her türlü sorunlarınıza çözüm bulabileceksiniz.
  • Bu hizmete üye olduğunuz aman aynı zamanda TRAppleDestek Premium Üyeliği de almış olacaksınız

AÇIKLAMA ;

Çok saygı değer TRappleDestek üyeleri yeni bir hizmetle daha karşınızdayız. Tüm Jailbreak nimetlerinden sınırsızca faydalanıyoruz
fakat Jailbreak uygulamalarını telefonumuza yüklemek ve uygulamaların telefonumuzda işlevsel durumda olmasını sağlamak için
AltStore ve benzeri uygulamaları kullanmak zorunda kalıyoruz.

Size sunduğumuz bu hizmet sayesinde Çok konforlu bir şekilde Jailbreak yapabileceksiniz ve Altstore ve benzeri uygulamaları kullanmak zorunda kalmayacaksınız.

Bu hizmete üye olduğunuz zaman aynı zamanda “TRAppleDestek Premium” üyeliğini de kazanmış oluyorsunuz.

• 1 yıllık hizmet ücreti 150 TL.
  • 1 üyelik sadece 1 telefon için geçerli.
  • Telefon değiştirmeniz durumunda yeni telefon için alacağınız üyelik 100 TL.

Üye olmak için yapmanız gereken tek şey aşağıda paylaşmış olduğumuz İBAN numarasına 150 TL yatırmak.
Para yatırırken açıklama kısmına Adınızı ve iletişim numaranızı yazmanız yeterli.
Anında sizinle iletişim kurup Cihazınız için özel olarak hazırlanmış Jailbreak uygulamanızı hemen teslim edeceğiz.

• İmzalı Jailbreak uygulama hizmeti almak için aşağıda ki İBAN numarasına 150 TL yatırmanız gerekiyor.
  • Site üzerinden Premium üyelik alarak imzalı jailbreak uygulama hizmeti satın almayınız .
  • İmzalı Jailbreak Uygulama hizmeti satın aldığınız aman aynı zamanda Premium üylik de almış olursunuz.
  • Ama Premium üyelik satın alarak imzalı uygulama hizmeti satın almış olmazsınız.
*** Fugu Jailbreak gerektiren sürümdeki cihazlar için imza hizmetine gerek yoktur. ve imzalanan unc0ver uygulaması AltStore olmadan Fugu Jailbreak işlemini gerçekleştirmez.

Tüm sorularınızı bu konu başlığı altında sorabilirsiniz.

İBAN BİLGİSİ ;

GARANTİ BANKASI
TR86 0006 2000 7010 0006 6352 21
DEVRİM UĞURLU

Açıklama Kısmına ;

• Adınız ( ve dilerseniz Soy Adınız )
  • İletişim Numaranız.

alacak kişiler telegram sayfamızdan ulaşsınlar lütfen
Merhabalar. Benim telefonum iPhone 8 Plus, iOS 15.3.1 Sürümü. Bilindiği üzere; bu sürüm için henüz yayınlanmış bir Jailbreak yok. Ama özelliklerin birisinde; “Jailbreak olmasa bile; telefonunuza yükleyebilirsiniz.” yazıyor. Sanırım; bu, bizim gibi Jailbreak bekleyenler için uygun bir hizmet değil?” );

Alper Türk

Yönetici
Moderatör
Apple Expert
Konular
385
Merhabalar. Benim telefonum iPhone 8 Plus, iOS 15.3.1 Sürümü. Bilindiği üzere; bu sürüm için henüz yayınlanmış bir Jailbreak yok. Ama özelliklerin birisinde; “Jailbreak olmasa bile; telefonunuza yükleyebilirsiniz.” yazıyor. Sanırım; bu, bizim gibi Jailbreak bekleyenler için uygun bir hizmet değil?” );
degil jailbreak srümlerlerde geçerli ..arkadaşım jailbreak çıkarsa sürümünüze. tabi ozaman indeirip kurabiliyorsunuz. telefona

volcy123

Apple Sever
Konular
0
Selam, tweaked uygulamalar için de bu hizmeti sağlayabiliyor musunuz?

omeratalay

Apple Sever
Konular
0
Carbridge kullanabilmek için Jailbreak işşemi yapmak istiyorum. XS max 14.8.1 için uygun mudur?

Dengesizteraazi

Apple Sever
Konular
0
Merhaba bende XS 15.1 var olur mu? Bir de iosgods’taki gibi nonjailbroken hizmetiniz var mı? (Pek jailbreak taraftarı değilim:)

Mert_Cankurt

Apple Sever
Konular
0
Merhaba ücreti yolladım ne zaman iletişime geçersiniz teşekkürler 🙂

omrrtt

Apple Sever
Konular
3
merhaba instagram plus için ya da snapchat plus için imzalama yapılıyor mu?

defjeam

Üye
Apple Sever
Konular
10
15.6 sürümü için herhangi imzalı sürüm mevcut mu ?

Geri