DLEasy Türkçe

Konu için teşekkürler

Cydia da 2 tane görünmesi normal mi?

Ekli dosyalar

• 21144693-1467-467B-9D1C-F7E4824C1DBE.jpeg
    21144693-1467-467B-9D1C-F7E4824C1DBE.jpeg
    197.1 KB · Görüntüleme: 31
Süper elinize sağlık teşekkür ederim

merci je vais tester cette version

Merhaba arkadaşlar, uzun bir araştırmanın sonunda aon sürümü buldum ve test ettim. Gönül rahatlığıyla kurulum yapabilirsiniz.

öncelikle ekteki dosyayı indirip filza ile kurulum yapıp telefonu yeniden başlatın. Daha sonra telefonu başlattığınızda ekranda uyarı çıkacak ve dissmiss a tıklayın.
Ekteki crack dosyasını indirip filza ile kurulum yapıp telefonu yeniden başlatın.
Ekranda tekrar aynı uyarıyı göreceksiniz ve bu sefer RUN a tıklayın ve 15-20 saniye bekleyin cihanız kendini yeniden başlatacak ve işlem tamamdır 😊
Ben test ettim bende çalışıyor.

Yeni Sürüm Dleasy : [Hidden content]
tesekkurler

Deneyelim hemen :) 👍 teşekkürler

Merhaba arkadaşlar, uzun bir araştırmanın sonunda aon sürümü buldum ve test ettim. Gönül rahatlığıyla kurulum yapabilirsiniz.

öncelikle ekteki dosyayı indirip filza ile kurulum yapıp telefonu yeniden başlatın. Daha sonra telefonu başlattığınızda ekranda uyarı çıkacak ve dissmiss a tıklayın.
Ekteki crack dosyasını indirip filza ile kurulum yapıp telefonu yeniden başlatın.
Ekranda tekrar aynı uyarıyı göreceksiniz ve bu sefer RUN a tıklayın ve 15-20 saniye bekleyin cihanız kendini yeniden başlatacak ve işlem tamamdır 😊

Teşekkür

eilinize sağlık akadaşlar..

Teşekkürler hocam bakalım

Facebook da çalişmıyor

Eyww bırıo inş çalılır

Ya biri açıklasın facebook da nasıl çalişiyor

Sağollllllll bakalımmmmmm nasıl olacak

Teşekkür ederim. Deneyelim

Denicem

Yeni Mesajlar

Geri