DLEasy Türkçe

Teşekkürler çalıştı harikasınız

çok güzel çok kullanışlı bir program eskiden kestirmeleri yada alternatif indirme yöntemleri arardık bu tek başına bütün sıkıntıları çözüyor

Şuan çalıştırabilen var mı? Bende çalışmıyor tweak yüklü ama içerisi boş. Medyalar indirelemiyor

Şuan düzeltildi uptade edilmesi gerekiyor sadece.

Eski dosyaları kaldırıp, temizlik yaptıktan sonra yeniden indirip kurmak istedim. Lakin Filza kurulumu hata veriyor..

Aynen bende de hata veriyor internet bağlantını komtrol et uyarısı veriyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bendede gitti artık çalışmıyor içi görünmüyor

Merhaba arkadaşlar, uzun bir araştırmanın sonunda aon sürümü buldum ve test ettim. Gönül rahatlığıyla kurulum yapabilirsiniz.

öncelikle ekteki dosyayı indirip filza ile kurulum yapıp telefonu yeniden başlatın. Daha sonra telefonu başlattığınızda ekranda uyarı çıkacak ve dissmiss a tıklayın.
Ekteki crack dosyasını indirip filza ile kurulum yapıp telefonu yeniden başlatın.
Ekranda tekrar aynı uyarıyı göreceksiniz ve bu sefer RUN a tıklayın ve 15-20 saniye bekleyin cihanız kendini yeniden başlatacak ve işlem tamamdır 😊
Ben test ettim bende çalışıyor.

Yeni Sürüm Dleasy : [Hidden content]
Teşekkürler

Merhaba arkadaşlar, uzun bir araştırmanın sonunda aon sürümü buldum ve test ettim. Gönül rahatlığıyla kurulum yapabilirsiniz.

öncelikle ekteki dosyayı indirip filza ile kurulum yapıp telefonu yeniden başlatın. Daha sonra telefonu başlattığınızda ekranda uyarı çıkacak ve dissmiss a tıklayın.
Ekteki crack dosyasını indirip filza ile kurulum yapıp telefonu yeniden başlatın.
Ekranda tekrar aynı uyarıyı göreceksiniz ve bu sefer RUN a tıklayın ve 15-20 saniye bekleyin cihanız kendini yeniden başlatacak ve işlem tamamdır 😊
Ben test ettim bende çalışıyor.

Yeni Sürüm Dleasy : [Hidden content]
Teşekkürler

Çalışıyor fakat güncel sürüm lazım

Teşekkürler, beklediğim paylaşım. Emeğine sağlık.

Yeni Konular

Geri