DLEasy Türkçe

Eline sağlık çok teşekkürler

Deniyorum hemen. Teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çalışmıyor, bu teşekkr edenler neye ediyor acaba?

Çalıştıranlar video atsın görelim

Merhaba arkadaşlar, uzun bir araştırmanın sonunda aon sürümü buldum ve test ettim. Gönül rahatlığıyla kurulum yapabilirsiniz.

öncelikle ekteki dosyayı indirip filza ile kurulum yapıp telefonu yeniden başlatın. Daha sonra telefonu başlattığınızda ekranda uyarı çıkacak ve dissmiss a tıklayın.
Ekteki crack dosyasını indirip filza ile kurulum yapıp telefonu yeniden başlatın.
Ekranda tekrar aynı uyarıyı göreceksiniz ve bu sefer RUN a tıklayın ve 15-20 saniye bekleyin cihanız kendini yeniden başlatacak ve işlem tamamdır 😊
Ben test ettim bende çalışıyor.

Yeni Sürüm Dleasy : [Hidden content]
👋🏼

[QUOTE = "dmrcnugur, post: 37129, member: 3729"]
Hello guys, I found and tested the aon version after a long investigation. You can install with peace of mind.

First, download the attached file, install with filza and restart the phone. Then, when you start the phone, a warning will appear on the screen and click on dissmiss.
Download the attached crack file, install with filza and restart the phone.
You will see the same warning on the screen again, and this time click on RUN and wait 15-20 seconds. Your device will reboot and the process is complete. 😊
I tested it working on me.

New Release Dleasy: [Hidden content]
[/ QUOTE]
Tanks

👌T’y man love you but need new version now :(

Harika iş, teşekkürler, yapacağım

Çalışmıyor arkadaşlar, ÇA LIŞ MI YOR. Daha önce yazılanları okumuyor musunuz? Hala deneyen var, inanamıyorum.

Merhaba arkadaşlar, uzun bir araştırmanın sonunda aon sürümü buldum ve test ettim. Gönül rahatlığıyla kurulum yapabilirsiniz.

öncelikle ekteki dosyayı indirip filza ile kurulum yapıp telefonu yeniden başlatın. Daha sonra telefonu başlattığınızda ekranda uyarı çıkacak ve dissmiss a tıklayın.
Ekteki crack dosyasını indirip filza ile kurulum yapıp telefonu yeniden başlatın.
Ekranda tekrar aynı uyarıyı göreceksiniz ve bu sefer RUN a tıklayın ve 15-20 saniye bekleyin cihanız kendini yeniden başlatacak ve işlem tamamdır 😊
Ben test ettim bende çalışıyor.

Yeni Sürüm Dleasy : [Hidden content]
Teşekkür ediyorum

Bir çalışıyor bir çalışmıyor kafasına göre takılıyor

Dostum çok iyi bir çalışma eline sağlık

TesekküRler deneyim hemen sagol

Güzel olmuş arkadaşım

thank you very much great work

Ben bu tweaki satın aldım. Şu an çalışmıyor. Sizde nasıl çalışıyor? Youtube v15.24.5 te bile uyumlu değil.

Geri