Rehber Dopamine 2 jailbreak Roothide Uygulama Bypass işlemi ( Genel tartışma )

DeliTurK

Administrator
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,180
Merhabalar arkadaşlar Dopamine 2 büyük sorunları var ve uygulama girmeme olayı son bulacak
bu konu altında sizlere artık
uygulama girmeme ve jailbreak algısından kurtulmanız için dosya ve video atacagım . umarım yaararlı olacaktır
burdan istediginizi sorabilirsiniz .

• RootHide, uygulamaları enjekte etmeye/değiştirmeye/yama/kancalamaya gerek kalmadan tamamen gizli, köksüz bir jailbreak çözümüdür.​

Dopamine 2 Jailbreak'i temel alan RootHide uygulamasıdır.

• Tipa dosyasını indirin ve trollstore'a yükleyin, rootless dopamin/xina15'i kaldırmanıza gerek yok, cihazı yeniden başlatarak bunları değiştirebilirsiniz.​
  • nasıl kullanılır: jailbreak başarılı olduktan sonra ana ekranda RootHide Manager Uygulamasının simgesi görünecek, jailbreak'i tespit eden uygulamaları kara listeye almak için onu açacak ve diğer jailbreak'ler/tweak'ler tarafından oluşturulan gereksiz dosyaları temizlemek için varClean'i kullanacaktır. çok basit.​
  • Tweaks hakkında: bazı ince ayarlar roothide'a taşındı. RootHidePatcher'ı daha sonra başlatacağız, böylece bazı köksüz ince ayarlar, roothide ince ayarlara dönüştürülebilir.​

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Tweak yükleme yöntemi
Geniş anlatım yarın gelecek

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Dopamine 2 2.1.5 son sürüm uyumlu 10 sürümü
Dosya:
138D17CD-7982-4CFF-BE7C-328908910F88.png3B264025-5AB8-41CE-AEDA-C2768D9BCE85.png

CF31EC64-E55B-4F7C-84FB-24459932D372.jpeg

Son düzenleme:

engin

Tecrübeli Üye
Elit Üye
Apple Sever
Adım
Engin
Meslek
Özel Şirket
Cihaz
İPhone X
Konular
57
Abi kurulu nasıl edeceğiz ? Ne zaman gelir video ?

KS
KS

DeliTurK

Administrator
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,180
Abi kurulu nasıl edeceğiz ? Ne zaman gelir video ?

verdigim dosyayı trollstore ile ipayı yükle sonra cihazı yeniden restart ediniz ve verdigim uygulama ile jailbreak ediniz.

Varalum

Apple Sever
Konular
2
Ben jealbreak yaptım telefonu ama şarjım bitti kapandı açıldı ilk yaptığım gibi jealbreak yapmaya çalışıyorum ama olmuyor uygulama doğrulanamadı gibi hata veriyor nasıl çözebilirim

Alper Türk

Yönetici
Moderatör
Apple Expert
Adım
Alper
Cihaz
İPhone 12 Pro
Konular
408
Ben jealbreak yaptım telefonu ama şarjım bitti kapandı açıldı ilk yaptığım gibi jealbreak yapmaya çalışıyorum ama olmuyor uygulama doğrulanamadı gibi hata veriyor nasıl çözebilirim
konu bursı degil ama ya kardeşim neyse

Sileo açmıyor atıyor ise . restart de. dopamine aç altta jailbreak yap yazar . birde Tweak enjeksionu açık ise dene olmaz ise tweak engelliyor olabilir enjeksionu kapatıp tekrar restart yap . ve tekrar jailbrek dene

Alper Türk

Yönetici
Moderatör
Apple Expert
Adım
Alper
Cihaz
İPhone 12 Pro
Konular
408
Merhabalar arkadaşlar Dopamine 2 büyük sorunları var ve uygulama girmeme olayı son bulacak
uygulama girmeme ve jailbreak algısından kurtulmanız için dosya ve video atacagım . umarım yaararlı olacaktır

• RootHide, uygulamaları enjekte etmeye/değiştirmeye/yama/kancalamaya gerek kalmadan tamamen gizli, köksüz bir jailbreak çözümüdür.

• Tipa dosyasını indirin ve trollstore'a yükleyin, rootless dopamin/xina15'i kaldırmanıza gerek yok, cihazı yeniden başlatarak bunları değiştirebilirsiniz.
  • nasıl kullanılır: jailbreak başarılı olduktan sonra ana ekranda RootHide Manager Uygulamasının simgesi görünecek, jailbreak'i tespit eden uygulamaları kara listeye almak için onu açacak ve diğer jailbreak'ler/tweak'ler tarafından oluşturulan gereksiz dosyaları temizlemek için varClean'i kullanacaktır. çok basit.
  • Tweaks hakkında: bazı ince ayarlar roothide'a taşındı. RootHidePatcher'ı daha sonra başlatacağız, böylece bazı köksüz ince ayarlar, roothide ince ayarlara dönüştürülebilir.
Dopamine 2 2.1.5 son sürüm uumlu 10 sürümü
Dosya:
eline sağlık hocam .. süpersin .

caner ülkü

Apple Sever
Cihaz
iphone X
Konular
8
  • RootHide, uygulamaları enjekte etmeye/değiştirmeye/yama/kancalamaya gerek kalmadan tamamen gizli, köksüz bir jailbreak çözümüdür.​

• Tipa dosyasını indirin ve trollstore'a yükleyin, rootless dopamin/xina15'i kaldırmanıza gerek yok, cihazı yeniden başlatarak bunları değiştirebilirsiniz.​
  • nasıl kullanılır: jailbreak başarılı olduktan sonra ana ekranda RootHide Manager Uygulamasının simgesi görünecek, jailbreak'i tespit eden uygulamaları kara listeye almak için onu açacak ve diğer jailbreak'ler/tweak'ler tarafından oluşturulan gereksiz dosyaları temizlemek için varClean'i kullanacaktır. çok basit.​
  • Tweaks hakkında: bazı ince ayarlar roothide'a taşındı. RootHidePatcher'ı daha sonra başlatacağız, böylece bazı köksüz ince ayarlar, roothide ince ayarlara dönüştürülebilir.​

Dopamine 2 2.1.5 son sürüm uumlu 10 sürümü
Dosya:
Elime emeğine sağlık hocam 🙏 iyiki varsın test ediyorum birazdan

Varalum

Apple Sever
Konular
2
konu bursı degil ama ya kardeşim neyse

Sileo açmıyor atıyor ise . restart de. dopamine aç altta jailbreak yap yazar . birde Tweak enjeksionu açık ise dene olmaz ise tweak engelliyor olabilir enjeksionu kapatıp tekrar restart yap . ve tekrar jailbrek dene
Dopamine uygulamasını hiç yükleyemiyorum

Alper Türk

Yönetici
Moderatör
Apple Expert
Adım
Alper
Cihaz
İPhone 12 Pro
Konular
408
Dopamine uygulamasını hiç yükleyemiyorum
sertifika yok ise yuklenmez. yada trollstore yok ise. o yüzden pc ile yükle . altstore en iyisi.
7 gnde bir yenilemek gerekir fakat windows engeleyecektr pasif et güvenligi işlem ederken .

veya

Varalum

Apple Sever
Konular
2
sertifika yok ise yuklenmez. yada trollstore yok ise. o yüzden pc ile yükle . altstore en iyisi.
7 gnde bir yenilemek gerekir fakat windows engeleyecektr pasif et güvenligi işlem ederken .

veya
Sertifika var dopamine uygulamanın ipa sını nerden bulcam indir deyince direk yükleme geliyor karşıma yükle diyorum yüklüyor ayhıt yönetiminden doğrulandı görünüyor güven diyorum ama uygulama doğrulanamadı internet bağlantınız olması gerek yazıyor sertifika üzerinden yüklersem belki bu sorunu yaşamam

Alper Türk

Yönetici
Moderatör
Apple Expert
Adım
Alper
Cihaz
İPhone 12 Pro
Konular
408
Sertifika var dopamine uygulamanın ipa sını nerden bulcam indir deyince direk yükleme geliyor karşıma yükle diyorum yüklüyor ayhıt yönetiminden doğrulandı görünüyor güven diyorum ama uygulama doğrulanamadı internet bağlantınız olması gerek yazıyor sertifika üzerinden yüklersem belki bu sorunu yaşamam
sertifika olmadıgı için diyor saten .. internet bağlantınız olması gerek ekranın ortasına yazı geliyor ise öyle bu uygulama yüklenemez sertifika gerekli demektir.

sertifika var ise ipayı indirip ipayı uygulama ile yükle demeniz gerekli esing troolstore üzerinden örnek

Varalum

Apple Sever
Konular
2
sertifika olmadıgı için diyor saten .. internet bağlantınız olması gerek ekranın ortasına yazı geliyor ise öyle bu uygulama yüklenemez sertifika gerekli demektir.

sertifika var ise ipayı indirip ipayı uygulama ile yükle demeniz gerekli esing troolstore üzerinden örnek
Tamamdır hallettim ilginiz için teşekkürler

HİGHT

Apple Sever
Adım
burak
Cihaz
iPhone 13 pro
Konular
24
ABİ yine yaptın be allah senden razı olsun. 🥳

Ercüment

Apple Sever
Konular
0
Abim kurdum ama tweak yüklerken yüklenmiyor başka sayfaya atıyor

KS
KS

DeliTurK

Administrator
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,180
Abim kurdum ama tweak yüklerken yüklenmiyor başka sayfaya atıyor

Orijinal ipayı silmeyin kalsın
2. Den devam edebiliyorsunuz bu sadece Dopsmine 2 için unutmayın .. o sadece bypass işlemi için roothide uygulamasını yüklemek içindi .ve orijinal gibi çalışır başka sayfaya atmaz benim cihazda video yapar atarım

Güncellemeler var ise yazı gelir ekrana yükle deyin dosyaları yükleyin ve devam edin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri