Rehber Dopamine 2 jailbreak Roothide Uygulama Bypass işlemi ( Genel tartışma )

Turancan23

Apple Sever
Adım
Turan
Cihaz
iPhone 13
Konular
7
bazı tweaklerde bagımlııkla beraber yüklemeyi red ediyor gibi geldi ilk bagımlılık yüklenmeli sonra tweak baska bir sorun görmedim

çetin43

Elit Üye
Apple Sever
Konular
57
bazı tweaklerde bagımlııkla beraber yüklemeyi red ediyor gibi geldi ilk bagımlılık yüklenmeli sonra tweak baska bir sorun görmedim
çünkü orjinal reponun bagımlılığını istiyor . sonra tweak yüklemen grektigini söyluyor

Adım
Çağatay
Meslek
Şöför
Cihaz
iPhone 8 Plus
Konular
107
Merhabalar arkadaşlar Dopamine 2 büyük sorunları var ve uygulama girmeme olayı son bulacak
bu konu altında sizlere artık
uygulama girmeme ve jailbreak algısından kurtulmanız için dosya ve video atacagım . umarım yaararlı olacaktır
burdan istediginizi sorabilirsiniz .

• RootHide, uygulamaları enjekte etmeye/değiştirmeye/yama/kancalamaya gerek kalmadan tamamen gizli, köksüz bir jailbreak çözümüdür.​

Dopamine 2 Jailbreak'i temel alan RootHide uygulamasıdır.

• Tipa dosyasını indirin ve trollstore'a yükleyin, rootless dopamin/xina15'i kaldırmanıza gerek yok, cihazı yeniden başlatarak bunları değiştirebilirsiniz.​
  • nasıl kullanılır: jailbreak başarılı olduktan sonra ana ekranda RootHide Manager Uygulamasının simgesi görünecek, jailbreak'i tespit eden uygulamaları kara listeye almak için onu açacak ve diğer jailbreak'ler/tweak'ler tarafından oluşturulan gereksiz dosyaları temizlemek için varClean'i kullanacaktır. çok basit.​
  • Tweaks hakkında: bazı ince ayarlar roothide'a taşındı. RootHidePatcher'ı daha sonra başlatacağız, böylece bazı köksüz ince ayarlar, roothide ince ayarlara dönüştürülebilir.​

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Tweak yükleme yöntemi
Geniş anlatım yarın gelecek

Dopamine 2 2.1.5 son sürüm uyumlu 10 sürümü
Dosya:

Süper çalışıyor abim ellerine sağlık

Taha kılıç

Apple Sever
Adım
Taha
Cihaz
iphone X
Konular
23
Merhaba arkadaşlar Dopamine 2 büyük sorunları var ve uygulama girmeme olayı son bulacak
Bu konu altında sizlere artık
Uygulama girmeme ve Jailbreak algısından kurtulmanız için dosya ve video atacagım. Umarım yaararlı olacaktır
Buradan istediginizi sorabilirsiniz.

• RootHide, uygulamaları enjekte etmeye/değiştirmeye/yama/kancalamaya gerek kalmadan tamamen gizli, köksüz bir Jailbreak çözümüdür?​

Dopamine 2 Jailbreak'i temel alan RootHide uygulamasıdır.

• Tipa dosyasını indirin ve Trollstore'a yükleyin, rootless dopamin/xina15'i kaldırmanıza gerek yok, cihazı yeniden başlatarak bunları değiştirebilirsiniz.​
  • nasıl kullanılır: Jailbreak başarılı olduktan sonra ana ekranda RootHide Manager Uygulamasının simgesi görünecek, Jailbreak'i tespit eden uygulamaları kara listeye almak için onu açacak ve diğer jailbreak'ler/tweak'ler tarafından oluşturulan gereksiz dosyaları temizlemek için VarClean'i kullanacaktır. Çok basit.​
  • Tweaks hakkında: Bazı ince ayarlar Roothide'a taşındı. RootHidePatcher'ı daha sonra başlatacağız, böylece bazı köksüz ince ayarlar, roothide ince ayarlara dönüştürülebilir.​

Tweak yükleme yöntemi
Geniş anlatım yarın gelecek

Dopamine 2 2.1.5 son sürüm uyumlu 10 sürümü
Dosya:

Tüm neredeyse uygulamalarda işliyor arkadaşlar

Geri