Dr.Web for macOS – 3 Ay yasal lisans

Kemal Kürşat 

Visual Basic Studio Developer
Admin
Yönetici
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Apple Sever
Konular
107
Dr.Web for OS , Mac'inizi, özellikle OS için oluşturulanlar da dahil olmak üzere her türlü kötü amaçlı programdan koruyan bir virüsten koruma uygulamasıdır. Size önceden tanımlanmış iki tarama modu sunar: Belgelerinizi, Masaüstü ve Genel klasörlerinizi taramak için kullanabileceğiniz “Hızlı Tarama” ve çıkarılabilir cihazlar hariç tüm sisteminizde potansiyel tehditleri arayacak “Tam Tarama” .

Önizleme Oyun Dr.web For Macos

Ana Özellikler:

• Otomatik çalıştırma nesnelerini, çıkarılabilir veri depolama aygıtlarını, ağ ve mantıksal sürücüleri, e-postaları, dosyaları ve arşivleri içeren dizinleri tarayın.
  • Üç tür tarama: ekspres, tam ve özel.
  • Otomatik, manuel ve programlı taramalar.
  • Detaylı işlem günlüğü.
  • SpIDer Guard® ayarları, yetkisiz değişikliklere karşı şifre ile korunmaktadır.
  • Farklı nesne türleri ile farklı eylemler gerçekleştirilebilir; kürleyin, karantinaya gidin, silin; eylem dizileri, ilk eylem gerçekleştirilemezse bir nesneye uygulanacak eylemi tanımlamanızı sağlar.
  • Kullanıcı tanımlı dosya ve yol istisnaları.
Desteklenen İşletim Sistemi:

• macOS 10.7 ve üstü.
  • RAM - işletim sisteminin gerektirdiği şekilde.
  • İnternet erişimi: güncellemeleri kaydetmek ve almak için.
Dr.Web for macOS lisans anahtarını ücretsiz olarak nasıl alabilirim?
Şimdi aşağıdaki hediye bilgileriyle macOS for Dr.Web'i Ücretsiz olarak kullanabilirsiniz:

Adım 1.
Hidden content
Bu içeriği görebilmeniz için bu konuyu beğenmeniz gerekmektedir.
Adım 2. “Üç aylık deneme sürümünü indir” e tıklayın. Resimdeki E-posta adresinizi ve rakamlarınızı girin ve “Gönder” düğmesini tıklayın

Dr.web Macos İçin Ücretsiz İndirin

3. Adım. İndirme bağlantısı ve lisans kodu almak için posta kutunuzu kontrol edin

Dr.web Macos Lisansı İçin

Dr.web Macos Lisansı İçin
Adım 4. macOS için Dr.Web'i yükleyin. Antivirüsün ana menüsünde "Lisansı etkinleştir" i seçin. Açılan pencerede lisansı girin ve kaydolmak için “İleri” düğmesine tıklayın.

Macos Activate için Dr.web

Adım 5. Keyfini çıkarın!

Dr.web Macos İçin Başarıyla Kayıtlı

şartlar

• Bu 3 aylık deneme lisansı
  • Ticari olmayan kullanım
  • Ücretsiz güncellemeler alırsınız
  • Ücretsiz teknik destek

Geri