ElectraRemover - IPA - Cydia ve Tweakleri Silme iOS 11 - 11.4 Beta

Remove Jailbreak diyorum uygulama kapanıyor sorun ne olabilir?

11.2.6 - 6s - dropbox linkindekini indirdim

O LİNK.. 11ve 11.1.2 destekler...

burdan size uygun olan yazar onu indirip yapacaksınız..

sayfa açıldığında kırmızı çıkacak bekleyin sayfa açıldığında... soldan ikinciyi indreceksniz kırmızı yazı olanı... pcden yükleyip işlem edebilirsiniz..

214df9d372e21a5edc2ca35d49ec66c7.jpg

O LİNK.. 11ve 11.1.2 destekler...

burdan size uygun olan yazar onu indirip yapacaksınız..

sayfa açıldığında kırmızı çıkacak bekleyin sayfa açıldığında... soldan ikinciyi indreceksniz kırmızı yazı olanı... pcden yükleyip işlem edebilirsiniz..
Sayfa açılmıyor diye kapatıyordum bende :) Yalnız şimdi de dosya mevcut değil hatası alıyorum mega da sorun bende mi acaba siz de bi kontrol edebilir misiniz?

Eğer Tweak Cleaneri kullandıktan sonra ayarlardan telefonu sıfırlayabileceksem benim için yeterli olur ama sıfırlayamazsam ElectraRemoveri kullanıyım

komple kaldırır... telefonu sıfrlamadan tekrar jailbreak edebiliyorsunuz...

komple kaldırır... telefonu sıfrlamadan tekrar jailbreak edebiliyorsunuz...
Benim niyetim jbyi kaldırıp telefonu sıfırlayıp tekrar Jb yapmak. ElectraRemover benim için uygun olanı sanırım. Zahmet olmazsa indirip tekrar upload edebilir misiniz?

Benim niyetim jbyi kaldırıp telefonu sıfırlayıp tekrar Jb yapmak. ElectraRemover benim için uygun olanı sanırım. Zahmet olmazsa indirip tekrar upload edebilir misiniz?

bulursam atarım ama tweak cleaner cydia ve herşeyi komple kaldırıyor.. ister teli sıfrlama işlemi edip tekrar edersiniz

bulursam atarım ama tweak cleaner cydia ve herşeyi komple kaldırıyor.. ister teli sıfrlama işlemi edip tekrar edersiniz
Tekrar Jailbreak yapmak istediğimde Please Wait 2/3 yazısında kalıyor. Şanssızlıklar peşimi bırakmıyor :D

merhaba arkadaşlar bu thor.. linkini alabilirmiyim...

Geri