Enable Jailbreak” ve Cydia’nın Ana Ekranda Görünmeme Sorunu

Yunus49

Apple Sever
Konular
7

arkadaşlar jb kuruluydu çok hata aldım ve donma sorunları yaşadım çıldırtı artık bir tat alamadım temiz bir kurulum yapabilmek için semirestore ile sıfırladım şimdi de başlikta belirtigim hata var 2/3 oluyor siyah ekran dönuyor ana ekrana atıyorr cydia yok cözumu varmı acaba?

Çözüm
08c9be1a719348fe7077c4e1b96fa775.png

Bunun anlamı jailbreak kalktığını gösterir exıt ettik ve teli ayarlardan full sıfırladık mutlaka yapmanız gerek yoksa çalışmaz hata verir ve tekrar sorunsuz jailbreak edebilirsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

NobleMan

Administrator
Admin
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Apple Sever
Konular
68

arkadaşlar jb kuruluydu çok hata aldım ve donma sorunları yaşadım çıldırtı artık bir tat alamadım temiz bir kurulum yapabilmek için semirestore ile sıfırladım şimdi de başlikta belirtigim hata var 2/3 oluyor siyah ekran dönuyor ana ekrana atıyorr cydia yok cözumu varmı acaba?
Çözümü electra remover

@DeliturK konuya bekleniyorsunuz

Lütfen arkadaşa yardımcı olurmusunu

KS
KS

Yunus49

Apple Sever
Konular
7
hocam yaptım remover ama yanliş bi yerdenmı ındırdım tweakboxtan ındırdım olmadı naptıysam aynı sorun devam edıyor

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,171

şimdi arkadaşım.. telefonu rebote et .. ve tekrar açılsın electra tweak duruyormu?

NobleMan

Administrator
Admin
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Apple Sever
Konular
68
hocam yaptım remover ama yanliş bi yerdenmı ındırdım tweakboxtan ındırdım olmadı naptıysam aynı sorun devam edıyor

Hocam bakın şimdi electra remover ile silin sonra cihazı ayarlardan komple silin sonra yenşden jb yapın yedek yüklemeyin temiz kurulum yapın sorunuz çözülücektir

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

NobleMan

Administrator
Admin
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Apple Sever
Konular
68
Püf nokta elektra remover yaptıkdan sonra cihazı sıfırlamak ve yedek yüklememek sonra düzelicektir dikkat edin herşeyiniz silinicektir rehber vb bilgileri başka yere yedekleyin

NobleMan

Administrator
Admin
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Apple Sever
Konular
68
tamamdir yedekleyip deneyeyim hemen
Dedim ya yedek yüklemiyceksiniz sıfırlamadan önce resimlerinizi ve rehberinizi başka yere atın orxan yüklersiniz rehber yedekleme programları var appstore da resimleride dropbox veya başka yere at sobra dediklermi yap bir kaç defa dene gerekirse sorun kesin çözülücektir

KS
KS

Yunus49

Apple Sever
Konular
7
Dedim ya yedek yüklemiyceksiniz sıfırlamadan önce resimlerinizi ve rehberinizi başka yere atın orxan yüklersiniz rehber yedekleme programları var appstore da resimleride dropbox veya başka yere at sobra dediklermi yap bir kaç defa dene gerekirse sorun kesin çözülücektir

Şu hatayı alıyorum hocam nedir acaba

Ekli dosyalar

• 948C4F2C-17DA-431F-AF4E-E33E883B0CC3.png
    948C4F2C-17DA-431F-AF4E-E33E883B0CC3.png
    726.9 KB · Görüntüleme: 10

NobleMan

Administrator
Admin
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Apple Sever
Konular
68
Şu hatayı alıyorum hocam nedir acaba
Bu bir hata değil jailbreakin kaldırıldığı uyarısını veriyor şimdi ayarlardan sıfırla cihazı komple içeriği ve ayarları sil de ama unutma herşey silinicek telefondan

NobleMan

Administrator
Admin
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Apple Sever
Konular
68
daha önceden yedek almişti tel onlar sorun olurmu kalırmı yada
Hocam lütfen bak anlatıyorum cihazını dropbox a yedekle sonra ayalardan tüm içeriği ve ayatları sil de sonra cihaz açılınca ilk önce jb yap sonra yedeklerini yüklersin ok

NobleMan

Administrator
Admin
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Apple Sever
Konular
68
Temiz cihaza jailbreak yapın abi yedeklerde kalıntı oluyor yedeği yüklediğinizde sorun çıkması muhtemel ben asla yedek yüklemem zaten fotograf ve rehber önemli olan gerisinin yedeğini almam rehber için rehber yedek programları foto içinde google drive dropbox vb alternatifler var yedek yükledinizmi cihazınız çöp doluyor sıfırlamanın anlamı kalmıyor

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,171
08c9be1a719348fe7077c4e1b96fa775.png

Bunun anlamı jailbreak kalktığını gösterir exıt ettik ve teli ayarlardan full sıfırladık mutlaka yapmanız gerek yoksa çalışmaz hata verir ve tekrar sorunsuz jailbreak edebilirsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çözüm
KS
KS

Yunus49

Apple Sever
Konular
7
tamamdır çok saoln yardımlarınız için allah razı olsun sıfılayı jb yapınca bilgi verırım size

KS
KS

Yunus49

Apple Sever
Konular
7
evet arkadaşlar dediklerinizi yaptım anında aktif oldu umarım bu sefer tatdında kullanabılırım tertermız kurdum çok saolun yardımlar için

NobleMan

Administrator
Admin
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Apple Sever
Konular
68
evet arkadaşlar dediklerinizi yaptım anında aktif oldu umarım bu sefer tatdında kullanabılırım tertermız kurdum çok saolun yardımlar için
Hocam unutmayın yedek yüklemeyin yedek yüklediğinizde eski yedekde kalan artık ve kalıntılarıda yüklüyorsunuz sorunsuz kullanmanız dileğiyle daima bizimle kalın

Geri