Forumculuğu Türkiye de Yeniden Sevdirmeyi Amaçlıyoruz

Konular
1,174
Daha fazla  
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
MERHABA DOSTLAR

1.7 yılı aşkın bir zamandan beri tüm jailbreak severleri bir arada toplamaya, herkesin dayanışma içerisinde sorunları çözmesine yardımcı olmaya çalışıyoruz. ve Türkiyenin en iyi jailbreak forumu olma yolunda Öncelikli olarak gelmiş olduğumuz bu noktada bizlerden çok sizlerin emeğinin olduğunu belirtmek isteriz.
PC sektörün de yıllarımı verdiğim ve Jailbreak üzerine ve GSM alanında da elimizden gelenin fazlasını yapmayı hedef belirlediğimiz ve hobi olarak çıktığımız forum yolculuğun da aslında bunun bir hobi değil gönülden olduğunu ve uzun yıllar ömrümüz vefa ettikçe bu işi profesyonel anlamda sürdüreceğimizi buradan arkadaşlarım adına da dosta düşmana belirtmek duyurmak isterim

Tek bir sloganımız var PAYLAŞ . Hiç çıkar beklemeden karşılıksız çıktıgımız bu yolda
Benim bildiğim bana yeter düşüncesi ile hiçbir mecra da gelişim olmaz paylaştıkça çoğalabileceğimize inancımla

Bizlerden desteklerini esirgemeyen başta bu yola çıktığım arkadaşlarım Yönetim Kadromuz oldukça değerli kişilerden oluşan Bu güzel ekip ile

@onderazazi @NobleMan @HasanBasdereli @BAKIMOĞLU @BaranArinMavi @Canberk @Cardote @HzEyup @Kardelen @Artemis @efsane2bin6 @Damla

üyeler ve her geçen gün artarak çoğalan üyelerimize tekrar teşekkür ediyorum
Forum siteleri, 2000’li yıllar denince internetle ilgili akla ilk gelen oluşumlardandır. Forumlar, insanların sadece sohbet etmek için bile saatlerce başında beklediği, gelişmeleri takip etmenin en hızlı yollarından biriydi. Bu yüzden 2000’lerin sosyal medyası demek, forum siteleri için çok doğru bir yorum olacaktır.

FORUMCULUĞU BU ÜLKEDE YENİDEN ŞEKİLLENDİRMEK TEK HEDEFİM

FORUM YÖNETİMİ ..

Son düzenleme:

kemalak

Premium üye
Konular
30
Daha fazla  
Adım
Mertcan
Meslek
Market
Cihaz
iphone 11
Çok iyi işler yapıyorursunuz devam abi jailbreak forumlarda en iyilerisiniz umarım devam eder

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konular
53
Daha fazla  
Adım
Engin
Meslek
Özel Şirket
Cihaz
İPhone X
harikasınız böyle devam edin arkadaşlar diğer sitelerde görmediğim yeni konuları burda görüyorum.. tweak wallpaper olsun tema olsun.. güzel ve güncel tutuyorsunuz umarım bozulmaz..

Geri