Herkes Ana ekran fotoğrafını ve Tweak listesini atsın

d141d8e8f90609ae79801091b0ed5c50.jpg

Öncelikle tema kendi temam cydia yok isteyen olursa özelden deb dosyasını az bi ücretle verebilirim!

Dock kısmı
d99e773ee7791de53899e0b5e496dc8a.plist

Snowboard dock yüklü olmalı efect etkin olmalı

Temanın .deb dosyasını paylaşsaydınız çok makbule geçerdi gerçekten. Ellerinize sağlık

195F53DA-3816-4A0E-B2A7-757B58CDA641.png

-Kalm
-A-Font (Cera Round Pro)
-Lynx 2
-Prysm
-Magma Evo
-Snowboard (Tema “Nox” arkaplan rengini değiştirip bende eksik ikonları ekledim)
-Powermodule
-CCModules

Hocam ayarların plist dosyası artık dışarı aktarılmıyor. Ben manuel olarak ayarları boş bir plist dosyasına yapıştırıp göndereyim. Ek ayarlar için logo vs. karıştırıp bakarsınız olmazsa resmini çeker atarım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam 3 aydır jb kullanmıyordum. Nicebar eski plist dosyam var ama yeni yöntem ile nasıl ekleyeceğim bilgi verir misiniz?

Hocam 3 aydır jb kullanmıyordum. Nicebar eski plist dosyam var ama yeni yöntem ile nasıl ekleyeceğim bilgi verir misiniz?

Elinizdeki yedekten manuel olarak istediğiniz kısmın ayarlarını kopyalayın, daha sonra telefon ayarlardan nicebarx açın ve kopyaladığınız kısmı ilgili yere yapıştırın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

swipeselection ios 14 uyumlusu varmı ya yada benzeri bi tweak bazı tweakler uyumsuz gibi cask 2 gibi bunlara benzer tweakler varmı

swipeselection ios 14 uyumlusu varmı ya yada benzeri bi tweak bazı tweakler uyumsuz gibi cask 2 gibi bunlara benzer tweakler varmı
acaba tekrar sorimmi bilemedim arkadaşlar adminler varmı bu tweak benzeri uyumlu ..?

Geri