Hoşbulduk ( Genel Sohbet bölümü )

NobleMan

Administrator
Admin
Tecrübeli Üye
Elit Üye
Apple Sever
Konular
68
Hoş geldiniz
Güzel zaman geçirmeniz dileğiyle iyi forumlar

DeliTurK 

Living is to resist
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,177
Değerli Arkadaşlar, Forumların olmazsa olmaz Sohbet Köşemizi tüm Üyelerimize açmış bulunmaktayız.
Burada herkesin katılımı bekliyoyum

Ben başlangıcı yapıyorum....44 yaşında, 1 kız Çocuk Babası, Teknoloji cahili, hiç bir Konuyu bilmeme rağmen zaman içerisinde @serif61 @HasanBasdereli güzel dostlarımın katkılarıyla benim ögrenme azmime ışık oldular.. repo nedir eklenti nasıl yüklenir bilmeyen biriydim.. bu forumu açtım evet.. ve herşeyi para olan.. lisans ve eklentilerine kadar 1 senede anca toparlandı sayfa kendini eskiden.. sıkıntı veren sayfa şimdi sorunsuz devam etmektedir.. iyi mi ettim bilmem.. Ama ben emekli olana dek bu forum dim dik ayakta kalacak...

Forumla ilgili genel düşüncelerinizi/iyileştirme önerilerinizi'de burada ayrıca paylaşabilirsiniz.....

Saygılarımla

ByGorkem

Moderatör
Elit Üye
Apple Sever
Konular
59
Allah bağışlasın abi .. vallaha sen cahilim diyosan biz yanmışız.. ? daha iyi yerlere gelecektir forum.. bende ögrenciyim. iphone hastasıyız... sizden başka sayfalarda.. direk hemen yardım edeen görmedim.. aman böyle devam edin..

Gürkangüler

Apple Sever
Konular
0
Abim devam devam ama isteğim var şu profilleri hallet o eksik Banner lar ?

Alper Türk 

Yönetici
Moderatör
Apple Expert
Konular
388
hoş gelmişsiniz... daha iyi için elimizden geleni yapıyoruz..

Sarge0606

Apple Sever
Konular
0
Merhaba.
Araniza katildigim icin mutluyum ancak bir sorunum var. Sizin reponuzdan tweak ve uygulama yuklemeye calisirken sileo hata mesaji verip uygulamayi yuklemiyor. Bu konu hakkinda yardimlarinizi rica ediyorum.

DanqerLine

Emekli Yönetici
Elit Üye
Apple Sever
Konular
286
Merhaba.
Araniza katildigim icin mutluyum ancak bir sorunum var. Sizin reponuzdan tweak ve uygulama yuklemeye calisirken sileo hata mesaji verip uygulamayi yuklemiyor. Bu konu hakkinda yardimlarinizi rica ediyorum.

ARAMIZA HOŞGELDİN Arkadaşım..

sorunun cevabı ise.. anladığım...

Sileo
uyumlu olmayan bir tweak yüklüyorsunuz error gib ibri yazı çıkıyordur...

uyumlu edilmedigi ve sadece cydia uyumlu ıolduğu içindir... tweak neyse uyumlu edilir. ismi verirseniz..

Son düzenleme:
Geri