iOS 11.2-11.3.1 Uyumlu denenmiş Tweakler

Alırsa yıkılır buralar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Valla arkadaşlarben beğenmiyorum bu widgeti ama sizler için istedim dün akşam mesaj atıp bakalım vericekmi umarım verirde rahatlarsınız

Valla arkadaşlarben beğenmiyorum bu widgeti ama sizler için istedim dün akşam mesaj atıp bakalım vericekmi umarım verirde rahatlarsınız

Hic zannetmiyorum ama görecez

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

instagram++ reklamını engelleyebilecegim bir tweak varmı acaba host blocker adblock vs ne varsa denedim olmadı crackplus oluyo ama onuda indiremiyorum cydia hata veriyo indirirken

instagram++ reklamını engelleyebilecegim bir tweak varmı acaba host blocker adblock vs ne varsa denedim olmadı crackplus oluyo ama onuda indiremiyorum cydia hata veriyo indirirken

filza ile : deneyin oluyormu acaba arkadaşım

link açılmıyor ama minimal host blocker 7,3 defalarca kaldırıp kurdum bi işe yaramadı

zip indirp ayıklayınn kurun deneyin bire arkadaşım.. reddit sayfasında olumlu denmiş ilginç

I used my edited host file, works great!! :)
tr: Düzenlenmiş ana dosyamı kullandım, harika çalışıyor! demiş

zip indirp ayıklayınn kurun deneyin bire arkadaşım.. reddit sayfasında olumlu denmiş ilginç

I used my edited host file, works great!! :)
tr: Düzenlenmiş ana dosyamı kullandım, harika çalışıyor! demiş
Teşekkürler ama zipten çıkardım filza ile ama nasıl kurucam birde mevcut minimal host blockerı kaldırayımmı kurmadan önce

Teşekkürler ama zipten çıkardım filza ile ama nasıl kurucam birde mevcut minimal host blockerı kaldırayımmı kurmadan önce

tabi kaldırıp deneyin .. tıkllayın deb dosyasına açılacak üst sag köşede yükle deyin otomatik yükleyecek

Çok teşekkürler kurdum ama yünede işe yaramadı ++ tweaklerde reklamlar devam ediyo respring de attım ama olmadı

Geri