iOS 14.0-14.1 A10-A11 Checkra1n Jailbreak Linux

Konular
107
LİNUX

checkra1n_patch adlı dosyayı indirip masaüstüne atın

Terminale yazılacak kodlar
1. sudo passwd root (şifre isteyecek girip onaylayın)
1.png
2. sudo apt-get update -y

2.png
3. sudo apt-get install -y usbmuxd
3.png
4. su (şifre soracak şifrenizi girin)
4.png
5. cd Desktop (Ubuntu dil türkçe ise bu kısım cd Masaüstü olacak)
5.png
6. ls
6.png
7. chmod +x checkra1n_patch
7.png
9. ./checkra1n_patch -c
8.png

9.png
10.waiting for DFU devices yazını görünce telefonu bilgisayara bağlayıp dfu moduna alıyoruz bu işlemi telefonu dfu moduna alıp bilgisayara ölede bağlaya bilirsiniz. Güç ve ses kısma tuşları ile jailbreak işlemini başlata bilirsiniz.
11.sırasıyla tuşları bırakmayı unutmayın

img_0019-png.11282
1603971576749-png.11283

Hidden content
Bu içeriği görebilmeniz için bu konuyu beğenmeniz gerekmektedir.

Son düzenleme:
LİNUX

checkra1n_patch adlı dosyayı indirip masaüstüne atın

Terminale yazılacak kodlar
1. sudo passwd root (şifre isteyecek girip onaylayın)
Ekli dosyayı görüntüle 11286
2. sudo apt-get update -y

Ekli dosyayı görüntüle 11287
3. sudo apt-get install -y usbmuxd
Ekli dosyayı görüntüle 11290
4. su (şifre soracak şifrenizi girin)
Ekli dosyayı görüntüle 11291
5. cd Desktop (Ubuntu dil türkçe ise bu kısım cd Masaüstü olacak)
Ekli dosyayı görüntüle 11292
6. ls
Ekli dosyayı görüntüle 11293
7. chmod +x checkra1n_patch
Ekli dosyayı görüntüle 11294
9. ./checkra1n_patch -c
Ekli dosyayı görüntüle 11295

Ekli dosyayı görüntüle 11296
10.waiting for DFU devices yazını görünce telefonu bilgisayara bağlayıp dfu moduna alıyoruz bu işlemi telefonu dfu moduna alıp bilgisayara ölede bağlaya bilirsiniz. Güç ve ses kısma tuşları ile jailbreak işlemini başlata bilirsiniz.
11.sırasıyla tuşları bırakmayı unutmayın

[Hidden content]
ellerine sağlık abi

- [!]: USBMUX Error (error code: -79)
- [!]: Unknown error (error code: -79)

bu hata nedir

Sadece bir kere yapabildim. Telefonu kapatıp açmam gerekti. Yeniden yapayım dedim. 21,26,77,79 kodlu hataları alıyorum. 1 saatten fazla denedim. Yapamadım.

4 usb çıkışı var hepsini denedim. 2 orijinal bir çakma kablo olmak üzere 3 farklı kabloyla denedim hocam

telefonu kodları girdikten sonra dfu moduna geçmeni istediğinde tak Power ile ses kısmaya aynı anda bas ekran kapanınca 5 kadar say güç düğmesini bırak exploit yazıları çıkıncada ses kısmayı bırak tam stabil değil sanırsam

telefonu kodları girdikten sonra dfu moduna geçmeni istediğinde tak Power ile ses kısmaya aynı anda bas ekran kapanınca 5 kadar say güç düğmesini bırak exploit yazıları çıkıncada ses kısmayı bırak tam stabil değil sanırsam
Evet tam stabil değil gibi ya da ben beceremiyorum. Bu sefer de hata vermiyor Right Before Trigger kısmında takılıyor şimdi de hiçbir tepki yok. Boot etmiyor hocam

Evet tam stabil değil gibi ya da ben beceremiyorum. Bu sefer de hata vermiyor Right Before Trigger kısmında takılıyor şimdi de hiçbir tepki yok. Boot etmiyor hocam
Stabil değil sizde sorun yok bence bekleyin biraz daha henüz respring sade mod vs gibi özellikler yok aynı sorunları tekrar yaşarsınız jailbreak yapsanız bile jailbreak yeni olduğu için eksiklerini anca anca fark edebiliyoruz.

Geri