iOS 14.0-14.1 A10-A11 Checkra1n Jailbreak Linux

İphone 8 neden böyle oldu adım adım napcam

Ekli dosyalar

• 56279C5D-DEA6-48B4-BC4C-149EB71127D0.jpeg
    56279C5D-DEA6-48B4-BC4C-149EB71127D0.jpeg
    1 MB · Görüntüleme: 13
18934a912966997fa4afcf4fabbf1ff3.jpg

13.7 sürüm iphone 7 de bende aynı hatayı almaya başladık çözümünü bilen varmı tam jeilbreak yapıcam elmada bi restart yapıyor normal açılıyor telefon chakra1n de gelmiyor ekrana

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

13.7 sürüm iphone 7 de bende aynı hatayı almaya başladık çözümünü bilen varmı tam jeilbreak yapıcam elmada bi restart yapıyor normal açılıyor telefon chakra1n de gelmiyor ekrana

14.1 e yükselt şifre ve iPhone’u bulu kapat dene

Birde o patch Li dosya değil

Telefonun şifresini kaldırdın mı ? Birde iPhone u bul ?
Telefonun iOS versiyonu ve modeli ne ?
İlk ciktiginda yaptim i7 14.0 ubuntudan yapiyorum waiting for dfu devices yazisi gelmedi yama geri cekildi die dusundum bende sifre ip bulda kapali

MAC VE KABLO İSARETİ ÇIKIYOR

İşlemi telefon açıkken yapacaksın güç düğmesi ve ses kısmaya basacaksın dfu mod gir dediginde ekran kapanınca 4 5 saniye sonra güç düğmesini bırak diğer yazılar çıkıncada ses kısma düğmesini bırak gerisini kendisi hallediyor (MAC VE KABLO İSARETİ ÇIKIYOR) bu ekrana gelmiyorsunuz bile dediğimiz işlemde.

Ya şöyle diyim benim iphone 7 ios 13.7 sürüm vardı bootra1n ile jb yapıyordum hep şarj bitip telefon kapanıyodu gidip iki dakka da jb yapıyordum aynı yöntemle,dün akşam sıfırladım telefonu ayarları falan sıfırladım yanlışlıkla şifre varken jb yapmaya çalıştım olmadı tabi haliyle sonra şifreyi kapattım iphonumu bul u kapattım ekran süresini de kapattım dfu moda aldım tam jeilbreak yapıyor elmaya geliyor açılacak hop orda bi restart yapıyor telefon jeilbreak li açılacağına normal açılış yapıyor bu esnada chakra1n de kod 79 hatası veriyo bunun çözümü nedir bilen varmı ios 14 e yükseltsem ordan jb yapsam sorun yaşarmıyım tweaklerle alakalı

Ya şöyle diyim benim iphone 7 ios 13.7 sürüm vardı bootra1n ile jb yapıyordum hep şarj bitip telefon kapanıyodu gidip iki dakka da jb yapıyordum aynı yöntemle,dün akşam sıfırladım telefonu ayarları falan sıfırladım yanlışlıkla şifre varken jb yapmaya çalıştım olmadı tabi haliyle sonra şifreyi kapattım iphonumu bul u kapattım ekran süresini de kapattım dfu moda aldım tam jeilbreak yapıyor elmaya geliyor açılacak hop orda bi restart yapıyor telefon jeilbreak li açılacağına normal açılış yapıyor bu esnada chakra1n de kod 79 hatası veriyo bunun çözümü nedir bilen varmı ios 14 e yükseltsem ordan jb yapsam sorun yaşarmıyım tweaklerle alakalı

usbmuxd güncellersen düzelir dual ubuntu kurulumu yaparsan çözümlerine daha çabuk ulaşırsın.

usbmuxd güncellersen düzelir dual ubuntu kurulumu yaparsan çözümlerine daha çabuk ulaşırsın.

Ubuntu kurucam akşama ozaman düzelir dimi patch varmış akşama onu la uğraşacam biraz

Ubuntu kurucam akşama ozaman düzelir dimi patch varmış akşama onu la uğraşacam biraz

ios 14 ile patch etmeyi tavsiye etmiyorum 13 sürümünde kalmanı tavsiye ederim.
usb'nin 3.0 portuna takılı olduğundan emin olun.

ios 14 ile patch etmeyi tavsiye etmiyorum 13 sürümünde kalmanı tavsiye ederim.
usb'nin 3.0 portuna takılı olduğundan emin olun.

Hepsinin denedim bütün girişler de aynı hatayı veriyor telefon normal bi sekilde jb oluyor tam açılacak elma da bi restart ediyor normal açılış yapıyor

Geri