iOS 17.2.1 güncellemesini yayınladı

qυєєη

Elit Üye
Apple Sever
Konular
64
Daha fazla  
1703017394082.png

iOS 17.2.1 güncellemesi dağıtıma çıktı. Önemli hata düzeltmeleri içeren bu paketi tüm iOS 17 sahiplerinin yüklemesi öneriliyor.
Apple, iOS 17 işletim sistemine yönelik hata düzeltmeleri yayınlamaya devam ediyor. Birkaç önemli yazılım sorununu gideren iOS 17.2.1 paketi de nihayet çıktı. Yeni güncelleme, geçtiğimiz hafta paylaşılan iOS 17.2’den sonra bazı önemli açıklarını gideriyor.

iOS 17.2.1 ile “önemli hatalar” giderildi​

Apple’ın sürüm notlarına göre, iOS 17.2.1 “önemli hata düzeltmeleri” sağlıyor. Ancak şirket hangi hataların giderildiğine dair bilgi vermedi. Ayrıca iOS 17’ye yeni bir özellik getirmediğinin de altını çizmek gerekiyor.
Apple, Ocak ayında yayınlanması beklenen iOS 17.3 ve iPadOS 17.3 güncellemelerini ise test ediyor.

iOS 17.2.1 güncellemesi alan modeller​

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güncellemeyi otomatik yapamıyorum yardımcı olsanız yada yapmamı öneriyormuşsunuz

Güncellemeyi otomatik yapamıyorum yardımcı olsanız yada yapmamı öneriyormuşsunuz
Otomatik yapmamasının sebebi bir yazımı geliyor ekrana ?

Denetlenrniyor gibi bir yazımı?
Sürümünüz daha düşük ise kaçtır . Bilgi verirseniz seviniriz belki beklemenizde yarar olacaktır TroolStore gibi jailbreak aracı için ?

Son düzenleme:
17.1.2 dir eğer gelirse trollstore veya jailbreak araçlar bu sürümde kaliyim zaten güncellenmiyor güncellemeyi indiriyorum güncelleme doğrulanıyor diyor sora güncelleme doğrulanamıyor diyor ilginiz için teşekkürler

Otomatik yapmamasının sebebi bir yazımı geliyor ekrana ?

Denetlenrniyor gibi bir yazımı?
Sürümünüz daha düşük ise kaçtır . Bilgi verirseniz seviniriz belki beklemenizde yarar olacaktır TroolStore gibi jailbreak aracı için ?
Güncellemeyi indiriyorum 17.2.1 indirdikten sonra yükle diyorum bir 4 5 dakika güncelleme doğrulanıyor diyor ondan sonra güncelleme doğrulanamıyor tekrar deneyin diyor ayrıca trollstore veya jailbreak gibi araçlar gelecekse bu sürüm de kaliyim öneriyormusunuz ilginiz için teşekkürler

17.1.2 dir eğer gelirse trollstore veya jailbreak araçlar bu sürümde kaliyim zaten güncellenmiyor güncellemeyi indiriyorum güncelleme doğrulanıyor diyor sora güncelleme doğrulanamıyor diyor ilginiz için teşekkürler
Bunun bir çok sebebi olabilir .. alan az olabilir internet sorunu olduğunda
Bazen, güncelleme dosyası indirme sırasında bozulabilir veya yanlış indirilebilir. Bu durumda, Ayarlar > Genel > iPhone Depolama yolunu izleyerek güncelleme dosyası Varmı bakın var ise ise silip öyle deneyin .. reboot edip veya

DFU Modunu Kullanın: iPhone’unuz hala güncelleme hatası veriyorsa, cihazınızı DFU (Device Firmware Update) moduna sokarak güncellemeyi iTunes ile yapabilirsin ..

Tabi yine karar güncelleme size kalmış rica ederim

Bunun bir çok sebebi olabilir .. alan az olabilir internet sorunu olduğunda
Bazen, güncelleme dosyası indirme sırasında bozulabilir veya yanlış indirilebilir. Bu durumda, Ayarlar > Genel > iPhone Depolama yolunu izleyerek güncelleme dosyası Varmı bakın var ise ise silip öyle deneyin .. reboot edip veya

DFU Modunu Kullanın: iPhone’unuz hala güncelleme hatası veriyorsa, cihazınızı DFU (Device Firmware Update) moduna sokarak güncellemeyi iTunes ile yapabilirsin ..

Tabi yine karar güncelleme size kalmış rica ederim
Baktım var güncelleme dosyası siz olsaydınız yaparmıydınız güncellemeyi yoksa aynı sürümde mi kalırdınız trolstore aracı için düşünceniz için teşekkürler

Baktım var güncelleme dosyası siz olsaydınız yaparmıydınız güncellemeyi yoksa aynı sürümde mi kalırdınız trolstore aracı için düşünceniz için teşekkürler
17.1.2 e geledegini düşünmüyorum 17.0 a kadar destek var şu anda / batarya tüketimi iyi ise kal derim

Batarya tüketimi iyi yani bir gün gütüröyor peki sizce gelirmi trollstore 17.1.2 ye
Trollstore AMFI/CoreTrust açığını kullanıyor.Şuan için 17.0 kadar destekliyor.DMC 2 açığı 16.6.1 & 17.2 arasını kapsıyor.Bu açık kullanılabilir bir duruma gelirse TrollStore 17.0 & 17.2 arasında destek verecek.Bu nedenle 17.0 & 17.2 aralığında kalın ve güncellemeyin.Önümüzdeki süreçte iOS 17 sürümüne çıkacak bir JB için en düşük sürümde kalmak avantajdır . ..

Trollstore AMFI/CoreTrust açığını kullanıyor.Şuan için 17.0 kadar destekliyor.DMC 2 açığı 16.6.1 & 17.2 arasını kapsıyor.Bu açık kullanılabilir bir duruma gelirse TrollStore 17.0 & 17.2 arasında destek verecek.Bu nedenle 17.0 & 17.2 aralığında kalın ve güncellemeyin.Önümüzdeki süreçte iOS 17 sürümüne çıkacak bir JB için en düşük sürümde kalmak avantajdır . ..
Sağolun Allah razı olsun ilgi ve alakanız için çok teşekkürler kolay gelsin

Geri