İOS 17.2.1 sürüme Jailbreak varmı ?

cihanwayne

Apple Sever
Konular
1
Daha fazla  
Adım
Cihan
Meslek
Müdür Yardımcısı
Cihaz
14 Pro
Arkadaşlar merhaba 17.2.1 için jailbreak var mı? Yoksa çıkacağı tarih filan biliniyor mu? Bu sürümde mi kalmak mantıklı? Yoksa sürümü ileriye çekmek mi? Şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim…

Arkadaşlar merhaba 17.2.1 için jailbreak var mı? Yoksa çıkacağı tarih filan biliniyor mu? Bu sürümde mi kalmak mantıklı? Yoksa sürümü ileriye çekmek mi? Şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim…

Cihaz nedir ?

En düşük sürümde kalman en mantıklısı . 17 ise o sürüm iyi . Beklemelisin bazıları 17.3.1 de bekliyor halen acele etme çünkü tarihi belli olmuyor sabretmek gerekiyor

Gerçekten beklemek en iyisi son sürüm ile açıklar kapandı saten . Herzaman düşük sürüm sizin daha çok şansını artıracaktır.

@cihanwayne, bekle derim sabır işi ama maalesef bu işler böyle yürüyor

Kesinlikle güncelleme yaparsan daha zor bulursun arkadaşım uzun yıllar

Cihaz nedir ?

En düşük sürümde kalman en mantıklısı . 17 ise o sürüm iyi . Beklemelisin bazıları 17.3.1 de bekliyor halen acele etme çünkü tarihi belli olmuyor sabretmek gerekiyor
Cihaz 14 pro

Kesinlikle güncelleme yaparsan daha zor bulursun arkadaşım uzun yıllar
Anladım abi birde x üzeri telefonlara gelir mi öteki sürümlerde x serisinin üzerinde jb yok diye biliyorum not: cihazım 14 pro

Anladım nerden takip edebilirim bu jailbreak olayını,forumda yeniyim bununla ilgili bilgilendirme yapılıyor mu çok bilmiyorum..
saten çıktığı an yönetim bilgilendirme yada yeni konu açacaktır merak etmeyin ekibindede 172.1 17.3.1 sürümde olanlar var.

Geri