IOS 17.3.1 sürümünde AMFI/CoreTrust Bug yani Trollstore açığı bulunmaktadır

Teşekkür ederim, yani cihazımdan uncover jb aracını kaldırmaya gerek kalmadan, cihazı rebbot ettikten sonra pcye indirdiğim 17.3.1 sürümünü itunes üzerinden cihazıma yükleyebiliyorum, doğru mu anladım ?
ilk önce jailbreak kaldırmanız gerek temiz kurulum için.

iphone xs cihazımda 14,3 uncover jb kullanıyorum. Cihazı reboot yapmama rağmen Yazılım Güncelleme kısmına geldiğimde "Güncelleme Denetlenemiyor" uyarısı alıyorum. Ne yapmam gerekiyor ? 17.3.1 sürümü kaçırmak istemiyorum.
Profil yüklemiş olabilirsin, ayrıca o şekilde yaparsan 17.4e güncellersin.
İpsw sitesine girip oradan cihazına uygun aürümü indirip itunes ile geri yükleyeceksin. Ota ile güncelleme yapamazsın
Teşekkür ederim, yani cihazımdan uncover jb aracını kaldırmaya gerek kalmadan, cihazı rebbot ettikten sonra pcye indirdiğim 17.3.1 sürümünü itunes üzerinden cihazıma yükleyebiliyorum, doğru mu anladım ?
evet

Şaka gibi, 5 yıldır kullandığım 14.3 unc0ver jb'i bir anda elveda çekip Serdar abi sayesinde 17.3.1'e geçerken kendimi bir garip hissetmeye başladım.
artık ne zaman gelir trollstore iple çekmeye başladım :))))

2019'dan beri jailbreaksiz bir günüm bile geçmemiş biri olarak 1 ay bile çok zor geçti... artık ne zaman çıkar bilinmez ama forum anasayfada ipa'ları görünce oynatmaya az kaldı :)

2019'dan beri jailbreaksiz bir günüm bile geçmemiş biri olarak 1 ay bile çok zor geçti... artık ne zaman çıkar bilinmez ama forum anasayfada ipa'ları görünce oynatmaya az kaldı :)
Amin inşallah 17.3.1 deyim eski sürüm cihazla idare ediyoruz ya

Yeni Konular

Geri