İPad Pro Taurine Jailbreak olmuyor

Resitaly

Apple Sever
Adım
Behlül
Cihaz
iPad Pro
Konular
1
İyi günler kolay gelsin, bende ipad pro var da, sürümü 14.6, taurine ve sileo kurulumu yapamıyorum, yardımcı olucak var mı acaba, varsa çok sevinirim

Son düzenleme:
Adım
Serkan
Cihaz
İPhone 8
Konular
40
derken .

Taurine'i ilk çalıştırdığında yeniden başlatılacağını ve yeniden başlattıktan sonra Taurine'i tekrar açıp jailbreak'e devam etmen gerektiğini belirten bir mesajmı veriyor .

1.2.3 yükleerken 1. de hatamı veriyor soru sorarken tam nedeni resim atarsanız . iyi olur.

yaapamadığın olay nedir. ?

KS
KS

Resitaly

Apple Sever
Adım
Behlül
Cihaz
iPad Pro
Konular
1
derken .

Taurine'i ilk çalıştırdığında yeniden başlatılacağını ve yeniden başlattıktan sonra Taurine'i tekrar açıp jailbreak'e devam etmen gerektiğini belirten bir mesajmı veriyor .

1.2.3 yükleerken 1. de hatamı veriyor soru sorarken tam nedeni resim atarsanız . iyi olur.

yaapamadığın olay nedir. ?
Ya şimdi taurine'yi açıyorum jailbreak diyorum sonra tablet kapanıp açılıyo, peşine sileo uygulaması geliyo ama sileo açılmıyo
Bide şuan bilgisayardan yazıyorum tabletteki sorunu bilgisayardan nasıl gösterebilirim, videolu bi şekilde detaylı bi kurulum veya anlatım yok mu olsa ordan bakarak sağlıklı bi kurulum yaparım, burdan yazarak uzaktan uzağa olmuyo

Adım
Serkan
Cihaz
İPhone 8
Konular
40
Ya şimdi taurine'yi açıyorum jailbreak diyorum sonra tablet kapanıp açılıyo, peşine sileo uygulaması geliyo ama sileo açılmıyo
Bide şuan bilgisayardan yazıyorum tabletteki sorunu bilgisayardan nasıl gösterebilirim, videolu bi şekilde detaylı bi kurulum veya anlatım yok mu olsa ordan bakarak sağlıklı bi kurulum yaparım, burdan yazarak uzaktan uzağa olmuyo
çok eski sürüm ve yoneetimden kullanan görmedim . 15 16 kulanıyorlar . ama ipad pro 14.6 işinizi görecek .
YADA YOUTUBEDE bulup deneyeceksiniz desteklemiyor olabilirde

linkte yazmışlar : Reliable M1 iPad Pro support for 1TB and 2TB M1 iPad Pro's requires an unofficial build of Taurine. If you are not comfortable with using an unofficial build, you can attempt to use the official release, but it will be extraordinarily unlikely that it ever succeeds.

tr cevirip işlemi yapabilirsiniz.

KS
KS

Resitaly

Apple Sever
Adım
Behlül
Cihaz
iPad Pro
Konular
1
çok eski sürüm ve yoneetimden kullanan görmedim . 15 16 kulanıyorlar . ama ipad pro 14.6 işinizi görecek .
YADA YOUTUBEDE bulup deneyeceksiniz desteklemiyor olabilirde

linkte yazmışlar : Reliable M1 iPad Pro support for 1TB and 2TB M1 iPad Pro's requires an unofficial build of Taurine. If you are not comfortable with using an unofficial build, you can attempt to use the official release, but it will be extraordinarily unlikely that it ever succeeds.

tr cevirip işlemi yapabilirsiniz.
Cihazım iPad Pro 5. nesil 128gb, sürümü 14,6
Ya bunu türkçe videolu bir şekilde kurulumunu yapan yok mu, ya da görüntülü arayarak yardımcı olacak yok mu, bu dediğin yere girdim çeviriyle gramer hatası oluyo tam olarak düzgün türkçe yazmıyo, yazdığı çoğu şeyi yaptım ama sileo uygulaması açılmıyo, bunun nedeni nedir ?

Adım
Serkan
Cihaz
İPhone 8
Konular
40
Cihazım iPad Pro 5. nesil 128gb, sürümü 14,6
Ya bunu türkçe videolu bir şekilde kurulumunu yapan yok mu, ya da görüntülü arayarak yardımcı olacak yok mu, bu dediğin yere girdim çeviriyle gramer hatası oluyo tam olarak düzgün türkçe yazmıyo, yazdığı çoğu şeyi yaptım ama sileo uygulaması açılmıyo, bunun nedeni nedir ?
14 uzun zmaan olduğu için youtubede bulabilirsin .
videolarda youtube yüzünden trappledestek kanalını kapatılar videolar gitmiş oldu. tekrar açtılar o yüzden türkçe bulmak çok zor

ilk önce test etmen için. pc ile ipayı yüklemen gerekli . .
sende test edebilirsin

en sağlıklısı altstore telefona yüklendiginde taurine sitesinden ipayı yükle . ve test et uyumlumu
altstore yüklerken güvenligi kapat .. virüs algılamamsı için

Sonra
Siteden ipayı Altstore içine at aç

Damla

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,100
PC İle yap ilk

sertifika yok gibi olduğunda açılınca alttaki linkten safariden dene

Tabletten indir taurine inecektir uyumlu ise jailbreak yapacaktır

KS
KS

Resitaly

Apple Sever
Adım
Behlül
Cihaz
iPad Pro
Konular
1
14 uzun zmaan olduğu için youtubede bulabilirsin .
videolarda youtube yüzünden trappledestek kanalını kapatılar videolar gitmiş oldu. tekrar açtılar o yüzden türkçe bulmak çok zor

ilk önce test etmen için. pc ile ipayı yüklemen gerekli . .
sende test edebilirsin

en sağlıklısı altstore telefona yüklendiginde taurine sitesinden ipayı yükle . ve test et uyumlumu
altstore yüklerken güvenligi kapat .. virüs algılamamsı için

Sonra
Siteden ipayı Altstore içine at aç
Dostum valla gönderdiklerinden ve yazdıklarından hiç bişe anlamadım, tabletim var diyorum telefon diyosun, pc'ye niye bağlayacam onu da bilmiyorum, zaten şu 'Rehber - Sideloadly ile tanışın! - Çalışan Cydia Impactor Alternatif!' attığın linkteki kişi çeviriyle yazmış gibi yine böyle adam akıllı türkçeyle yazmamış yani bunun çözümü yok mu, tableti kullanamacak mıyım, taurine'yi yüklüyorum jailbreak yapıyorum sileo açılmıyo, sorun bu sadece, bu sorunu bilen yok mu, onu merak ediyorum

KS
KS

Resitaly

Apple Sever
Adım
Behlül
Cihaz
iPad Pro
Konular
1
PC İle yap ilk

Damla hanım tablete safariden Taurine 1.1.7-3.ipa ' yı indirdim ve TrollStore ile kurdum, sonra Taurine yüklendi tablete, uygulamasını açtım ve jailbreak yaptım buraya kadar sorun yok, tablet kapanıp açıldı ve peşine Sileo uygulaması geldi ama Sileo açılmıyo sorun burda tam olarak, yani bana Sileo'nun neden açılmadığını anlatacak veya gösterecek var mı acaba

Telefon numaramı versem de görüntülü arayarak ücreti karşılığında bana yardımcı olucak yok mu ?

Damla

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,100
Damla hanım tablete safariden Taurine 1.1.7-3.ipa ' yı indirdim ve TrollStore ile kurdum, sonra Taurine yüklendi tablete, uygulamasını açtım ve jailbreak yaptım buraya kadar sorun yok, tablet kapanıp açıldı ve peşine Sileo uygulaması geldi ama Sileo açılmıyo sorun burda tam olarak, yani bana Sileo'nun neden açılmadığını anlatacak veya gösterecek var mı acaba

Telefon numaramı versem de görüntülü arayarak ücreti karşılığında bana yardımcı olucak yok mu ?
Sen anlamıyorsan jailbreak niye yapıyorsun

Türkçe konuşuyoruz ..
Altstore PC ile ilk önce tablet yada telefon fark etmez arkadaşım onu tablete yüklemelisin sonra taurine sitesinden ipayı Altstore içine atıp test edeceksin bak Türkçe anlatıyoruz

Adım
Serkan
Cihaz
İPhone 8
Konular
40

adem veya kemal yardım edecektir. uzaktan pc baglanıp deki ben bunu beceremem destek gerekli desen basta yardımcı kişi yönlendirirdik.

cihazımız yok . o arkadaş size ddestek olur büyük ihtimal koınuşyorlar yazacaqktır size

KS
KS

Resitaly

Apple Sever
Adım
Behlül
Cihaz
iPad Pro
Konular
1
PC İle yap ilk

Türkçe konuşuyosun da devrik cümle ile konuşuyosun, yüklemi öznesi belli değil, 2. si telegramdan geldim buraya ordaki yönetici foruma yaz destek olurlar demesine geldim, yardımcı olmıcaksanız söyleyin, ben android kullanıcısıyım, apple kurulumlarına ve sorunlarına hakim değilim, anlamıyorsan jailbreak niye yapıyosun diyosun da anlamadığım yer Sileo'nun açılmaması jailbreak yapamamam değil

KS
KS

Resitaly

Apple Sever
Adım
Behlül
Cihaz
iPad Pro
Konular
1
adem veya kemal yardım edecektir. uzaktan pc baglanıp deki ben bunu beceremem destek gerekli desen basta yardımcı kişi yönlendirirdik.

cihazımız yok . o arkadaş size ddestek olur büyük ihtimal koınuşyorlar yazacaqktır size
Tmmdır dostum teşekkür ederim, kusura bakma biraz çıkıştığım için

DeliTurK

Administrator
Admin
Kurucu
Yönetici
Apple Expert
Adım
Devrim
Meslek
Güvenlik
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Konular
1,182
Babacım bu işi niye bilmediğin konulara girip jailbreak yapacaksın ? Altstore yükleme işlemi onu sen yükleyemiyorsun başkası destek olucak hadi yükledin

Taurine yükledin

Jailbreak nedir hangi repolar kurulacak
Kurdun ilk neler yüklenmeli tweak listesinden bu önemli ..
Hangi tweak ne işe yarar bu işleri gerçekten bilmiyor isen yapma cihazi brick edersin format atmak zorunda kalırsın kimseye de para verme
İOS 14 uzak kaldık cihaz yok anlatacağım ama malesef destek olamıyorum sadece yöntem nedir onu söyleriz gerisi sizdedir.. çünkü cihaz olmadan destek vermek abes olur ..
Arkadaşlar sadece yöntem nedir onu söylemişler doğru demişler saten çözümü de sende

Diğer arkadaşlar yazarsa destek olsunlar uzaktan

Son düzenleme:
KS
KS

Resitaly

Apple Sever
Adım
Behlül
Cihaz
iPad Pro
Konular
1
Babacım bu işi niye bilmediğin konulara girip jailbreak yapacaksın ? Altstore yükleme işlemi onu sen yükleyemiyorsun başkası destek olucak hadi yükledin

Taurine yükledin

Jailbreak nedir hangi repolar kurulacak
Kurdun ilk neler yüklenmeli tweak listesinden bu önemli ..
Hangi tweak ne işe yarar bu işleri gerçekten bilmiyor isen yapma cihazi brick edersin format atmak zorunda kalırsın kimseye de para verme
İOS 14 uzak kaldık cihaz yok anlatacağım ama malesef destek olamıyorum sadece yöntem nedir onu söyleriz gerisi sizdedir.. çünkü cihaz olmadan destek vermek abes olur ..
Arkadaşlar sadece yöntem nedir onu söylemişler doğru demişler saten çözümü de sende

Diğer arkadaşlar yazarsa destek olsunlar uzaktan
Abi ben bu cihazı satın aldım set halinde pubg mobile için, yalnız 1 ay arayla 2 defa hesabım engellendi, satın aldığım çocuk jailbreak'den yemiş olabilirsin çünkü jailbreak'den hile kuruyolar dedi sonra jailbreak gizleme yapabilirsin istersen dedi senin videonu attı ama kullandığın dopamine uygulaması iOS 15 ve üstü için geçerliydi yani kuramadık, sonra satın aldığım çocuğu görüntülü aradım ve ayarlamaya çalıştık önce Sileo uygulamasından klavye - mouse uygulamasını yüklemeye çalıştık olmadı, sonra cihazı sıfırlıcaz dedi sıfırladık, sonra tekrardan Taurine'yi kurduk jailbreak yaptık Sileo geldi ama Sileo uygulaması açılmadı ve öylece duruyo şimdi

Son düzenleme:

engin

Tecrübeli Üye
Elit Üye
Apple Sever
Adım
Engin
Meslek
Özel Şirket
Cihaz
İPhone X
Konular
57
İyi günler kolay gelsin, bende ipad pro var da, sürümü 14.6, taurine ve sileo kurulumu yapamıyorum, yardımcı olucak var mı acaba, varsa çok sevinirim

m1 sorunu için açmışlar burdaki talimatları dene zorlanacaksın kurmak için ama ..

ali.ercan.104855

Apple Sever
Konular
6
Iphone 12 pro max 14.6 taurine yuklu hıç bır sorun yok sorun nedır

Adım
Yasin
Cihaz
iPhone 12
Konular
35
Geri