iPhone 11 unc0ver Jailbreak Telefon Çöküyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sıfırladım şimdi. Bazı ayarlar da sıfırlanmış ama onu fark ettim. Duvar kağıdım gitmiş mesela. Başka giden bir şey var mıdır? Ve şimdi ne yapmam gerekiyor?
evet. wifi gibi bazı sistemsel işleri sıfrlar bilgileri sıfrlamaz.. sorun yok..
cydia açtık repolar duruyordur büyük ihtimal .. link verecegim . gerekli tweakler ilk kurulması gerekenleri lütfen yükle ..

en son 2 maddeyi incele .. 15 16 yazdığına bakma işlemler hepsinde aynıdır ..

evet. wifi gibi bazı sistemsel işleri sıfrlar bilgileri sıfrlamaz.. sorun yok..
cydia açtık repolar duruyordur büyük ihtimal .. link verecegim . gerekli tweakler ilk kurulması gerekenleri lütfen yükle ..

en son 2 maddeyi incele .. 15 16 yazdığına bakma işlemler hepsinde aynıdır ..

Cydia açılmıyor. AltStore da açılmıyor. Güvenilir olmayan geliştirici diyor. Ayarlardan izin verebilirsiniz diyor ama bulamadım nereden izin vereceğimi

Jb gitmiş yani şu an yeniden jb yapmam gerekiyor sanırım, nasıl devam etmeliyim şimdi?

Cydia açılmıyor. AltStore da açılmıyor. Güvenilir olmayan geliştirici diyor. Ayarlardan izin verebilirsiniz diyor ama bulamadım nereden izin vereceğimi
he seferinde soru soruyorsun abim.. senin cihazı kutardık bu iyi . temizlendi . .. telefonu cydia restore etti çünkü
tekrar jailbreak yapman gerekli ilk nasıl yaptıysan ..
Altstore ile alakalıdır işlemi yapman gerekli PC ile .. Sertifka olmadığı için..

Son düzenleme:
Jb gitmiş yani şu an yeniden jb yapmam gerekiyor sanırım, nasıl devam etmeliyim şimdi?
hatayı ayarlardan uygulamaya güvenilmediği için alıyoruz. Uygulamayı yükledikten sonra. Uygulamaya güvenmek için, Ayarlar>Genel>Profil ve Aygıt Yönetimi alanına giderek ilgili profili açıp "Doğrula" dememiz yeterli.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hallettim, jailbreak dedim 29/32 de kaldı. Substitute kısmında Always Allow dedikten sonra yukarıda bootstrapping resources yazıyor, altta da unpacking com.ex.substitute (2.2.1) ...
Bu şekilde kaldı ekran. Bekleyeyim mi yoksa telefonu aç kapat yapıp tekrar mı deneyeyim?

Hallettim, jailbreak dedim 29/32 de kaldı. Substitute kısmında Always Allow dedikten sonra yukarıda bootstrapping resources yazıyor, altta da unpacking com.ex.substitute (2.2.1) ...
Bu şekilde kaldı ekran. Bekleyeyim mi yoksa telefonu aç kapat yapıp tekrar mı deneyeyim?
yeniden baslat yap .. tekrar yap . sonra resim at .lütfen bir kaç vkez yeniden baslatması gerekiyordu uncoverda bildigim kadarıyla ilkinde yapmaz.

bayadır bu uncover işlerinden uzak kaldık cihaz yok sürüm yok çünkü .. bizde. Gerisi sende arkadaşım.

Jailbreak yaparken 2 gerekli güncelleme diye bir uyarı çıktı. Hangisini seçmem lazım? Gerekli güncelleme, Tam güncelleme ve Yoksay (Geçici) var

Jailbreak yaparken 2 gerekli güncelleme diye bir uyarı çıktı. Hangisini seçmem lazım? Gerekli güncelleme, Tam güncelleme ve Yoksay (Geçici) var
tam günceleme .. sonra verdigimiz linkten .. devam et..

en son iki madde .. seni ilgilendiriyor .

Yine aynı şeyi yaşadım. Repo kurarken böyle tuhaf tuhaf kırmızı yazılar çıkıyor

B83F4833-FE4F-4ADC-B758-820E9A33C455.png

Eski repoların hepsi silinmiş, attığınız linkteki repoları kurdum şimdi

Ekli dosyalar

• 4A96FF2A-6509-4D35-9C7F-06D8E7C112C8.png
    4A96FF2A-6509-4D35-9C7F-06D8E7C112C8.png
    275.7 KB · Görüntüleme: 1
Çok teşekkür ediyorum yardımlarınız için çok sağolun ❤️🙏🏻

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri