İphone 5s jailbreakliyken güncelledim home tuşuna basınca ana ekran gelmiyor

• Konbuyu başlatan Typer
  • Başlangıç tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 689

Typer

Apple Sever
Konular
2
Cihazımı internetten bakarak bootra1n ile checkra1n ile jailbreakledim icloud vardı onuda ulap bypass diye bi uygulamayla bypassladım ondan sonra ana ekran falan geliyodu ama app store çalışmıyordu app store ayarlarında otomatik indirmelerden uygulamarı açıyodum tekrar kapanıyodu sonra bi kaç kez daha jailbreak atıım cydia kurup tweak yükledim telefon yeniden başlayınca jailbreak gidiyodu bende ayarlarda gezerken merak edip güncellemeleri kontrol ettim ios 12.5.6 güncellemesi varmış tabi ben tweak den appelancy kurmak için jailbreaklemiştim güncellleme yaparken telefonda güncellleme yaptım home tuşu çalışıyor basıyorum kilit ekranı degilde bildirim ekranı geliyor home tuşuna defalarca basmama ragmen ana ekran yada kilit ekranı gelmiyor telefonu bypassladıgım için telefon icloudlu gözüküyor başka programlarda önce icloudu kaldırın diyorlar bootra1n ile jailbreak yapıncada jailbreakli gözükmüyor telefon 3utools da yani anlıycagınız telefon bildirim ekranında kaldı bildirimdede ios 12.5.6 ayarlamasını yapmak için ana ekran dügmesine basın yazıyor ama basınca hiçbirşey olmuyor bende ulap bypasstan tekrar bypass yaptım hata verdi bootra1n ile jailbreak yapınca yine hata vermeye devam etti birşey anlamadım itunes den sıfırlayacaktım icloud sordu bende bilmiyorum bypasslayıp geçtigim için telefonu internetten alalı 2. gün telefon böyle kaldı lütfen biri yardım etsin telefonu trendyol dolaptan aldım

Damla 

Co Admin
Yönetici
Apple Expert
Adım
Öznur
Cihaz
iPhone 11
Konular
1,093
Ulap bypass. home tuşu ile alakallı degil.. tekrar itunes ile .. tekrar bir format atıp test etmeniz belki ayarlar bozulmuş olabilir.. ilk ayarladan aayarları sıfrla deyip deneyin..

KS
KS

Typer

Apple Sever
Konular
2
Ulap bypass. home tuşu ile alakallı degil.. tekrar itunes ile .. tekrar bir format atıp test etmeniz belki ayarlar bozulmuş olabilir.. ilk ayarladan aayarları sıfrla deyip deneyin..
iTunes den denedim ama iCloud soruyor iCloud hesabıyla alakam yok internetten aldım en son denediğimde kilit ekranı şifrenizi girin dedi ama home tuşuna basınca kilit ekranına gitmiyor iTunes bu yüzden göremiyor telefonumu cihaz bildirim ekranında kaldı

Reloading_Data

Jailbreaking
Elit Üye
Apple Sever
Konular
49
iTunes den denedim ama iCloud soruyor iCloud hesabıyla alakam yok internetten aldım en son denediğimde kilit ekranı şifrenizi girin dedi ama home tuşuna basınca kilit ekranına gitmiyor iTunes bu yüzden göremiyor telefonumu cihaz bildirim ekranında kaldı
Cihazı DFU Modda sıfırlayın.

Reloading_Data

Jailbreaking
Elit Üye
Apple Sever
Konular
49
Dfu modda nasıl sıfırlanıyor

Ben sadece itunesden biliyorum.
Yine itunes üzerinden yapacaksınız.Önce kabloyu takın. Sonra orta tuşa ve power tuşuna ikisine birden basılı tutun. 5 sn sonra ekran kapanıcak. Kapandıktan sonra parmağınızı power tuşundan çekin ama diğer parmağınız orta tuşta basılı kalsın. Sonra itunes size uyarı vericek kurtarma modunda iphone bulundu diye sonra elinizi orta tuştan çekin ve sonra sıfırlama işlemlerini yaptırın.

KS
KS

Typer

Apple Sever
Konular
2
Tamam anladım bilgisiyarımı çok fazla kapatıp açtıgım için parola kısmı çalışmıyor 2 saat süresi var bitince bakıcam çok teşekkür ederim
Yine itunes üzerinden yapacaksınız.Önce kabloyu takın. Sonra orta tuşa ve power tuşuna ikisine birden basılı tutun. 5 sn sonra ekran kapanıcak. Kapandıktan sonra parmağınızı power tuşundan çekin ama diğer parmağınız orta tuşta basılı kalsın. Sonra itunes size uyarı vericek kurtarma modunda iphone bulundu diye sonra elinizi orta tuştan çekin ve sonra sıfırlama işlemlerini yaptırın.

KS
KS

Typer

Apple Sever
Konular
2
şuan dediklerinizi yaptım itunes de iphone kurtarma modu olarak gözüküyor telefonda sizin dediginiz tuşları kullanınca ekranda siyah çizgiler çıktı sonradan düzeldi ilk iphone a geri yükle dedim odada bir hata var gibi görünüyor dedi güncelle kısmı vardı ona bastım şuan için itunes ,bu iphone için bir yazılım güncelleme indiriyor. indirme tamamlandıktan sonra onu yükleyecektir yazıyor şuanlık bekliyorum

Reloading_Data

Jailbreaking
Elit Üye
Apple Sever
Konular
49
şuan dediklerinizi yaptım itunes de iphone kurtarma modu olarak gözüküyor telefonda sizin dediginiz tuşları kullanınca ekranda siyah çizgiler çıktı sonradan düzeldi ilk iphone a geri yükle dedim odada bir hata var gibi görünüyor dedi güncelle kısmı vardı ona bastım şuan için itunes ,bu iphone için bir yazılım güncelleme indiriyor. indirme tamamlandıktan sonra onu yükleyecektir yazıyor şuanlık bekliyorum
Bekleyin indirsin deneyin. Hata alırsanız eğer yükleme esnasında başka kablo ile deneyin. Eğer yine alırsanız cihazınızda donanımsal arıza olabilir. İphonelerde en ufak donanımsal arızada yazılım yükleme yapmaz.

KS
KS

Typer

Apple Sever
Konular
2
Bekleyin indirsin deneyin. Hata alırsanız eğer yükleme esnasında başka kablo ile deneyin. Eğer yine alırsanız cihazınızda donanımsal arıza olabilir. İphonelerde en ufak donanımsal arızada yazılım yükleme yapmaz.
Oldu şimdi ben cihazda icloud oldugu için bypass yapmak istiyorum ben yine bootra1n ile checkra1n jailbreakini yapıp ulap bypass mı kullanayım yok sa sizin önerceginiz yöntem varmıdır bir de checkra1n jailbreaki telefonu kapatıp açılınca gidiyor tweakleri kullanamıyorum bir yöntem varmıdır yada checkra1n yerine başka bir jailbreak şuan cihaz icloud etkinleştirme kısmında

Son düzenleme:
KS
KS

Typer

Apple Sever
Konular
2
En son
Oldu şimdi ben cihazda icloud oldugu için bypass yapmak istiyorum ben yine bootra1n ile checkra1n jailbreakini yapıp ulap bypass mı kullanayım yok sa sizin önerceginiz yöntem varmıdır bir de checkra1n jailbreaki telefonu kapatıp açılınca gidiyor tweakleri kullanamıyorum bir yöntem varmıdır yada checkra1n yerine başka bir jailbreak şuan cihaz icloud etkinleştirme kısmında
Demistim yine ulap bypass kullandım ilk hata verdi sonradan düzeldi tam yuvarlak dönme işareti çıktı yine home tuşu çalışmıyor yine itunesdeyim lütfen bana iCloud bypass uygulaması önerebilirmisiniz çok lazım

Geri